comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan, Fenerbahçe'yi istiyor…

05 Şubat 2015, Perşembe 02:40
Ozan Tufan, Fenerbahçe'yi istiyor…

Hem Fenerbahçe hem de Trabzonspor istedi ama Ozan Tufan, Bursaspor'da kaldı. Trabzon'u istemedi, başından beri Fenerbahçe'yi istedi.

FutbolArena Özel -  2 Şubat'ta ara transfer dönemi sona erdi. Transferin son günü Trabzonspor, Ozan içi 8 milyon Euro ve 3 futbolcu verdi ama oyuncu Bursa'da kaldı. Bunu açıklayan da Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı oldu…

Ocak ayının en çok konuşulan ismi olan Ozan'ın transfer sürecinde yaşananları FutbolArena adım adım yazarken, oyuncu ve babasının Trabzonspor'a sıcak bakmadığını ve Fenerbahçe'yi istediğini de yazmıştı.
O HABER İÇİN TIKLAYIN!

Bu detay Fenerbahçe'nin daha az teklif vermesine rağmen Trabzonspor karşısında elini hep güçlü kıldı. 5.5 milyon Euro'nun üzerine hiç çıkmadı. Hatta Fenerbahçe'nin de tıpkı Trabzonspor gibi transferin son gününde (2 Şubat Pazartesi)  Bursaspor'a bir teklifte bulunduğu da iddia ediliyor.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Ve transferdeki bu önemli detay Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nın açıklamasıyla ortaya çıktı. Bölükbaşı hem Ozan hem de babasının Trabzonspor'a gitmeye sıcak bakmadıklarını açıklayarak, başından beri yaşanan bu süreci doğruladı…FutbolArena akşam haberleri turu (18 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.