comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan için geldiler, Cenk Tosun'u beğendiler

02 Aralık 2016, Cuma 12:37
Oğuzhan için geldiler, Cenk Tosun'u beğendiler

Beşiktaş'ın Benfica ile oynadığı maçı izleyen Manchester City yetkililerinin Cenk Tosun'a hayran kaldıkları ifade edildi.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın Benfica ile 3-3 berabere kaldığı maçı tribünlerden takip eden Manchester City yetkililerinin Cenk Tosun'u çok beğendikleri kaydedildi. İngilzi ekibinin temsilcilerinin Oğuzhan Özyakup'u takip etmeye geldikleri ancak Cenk Tosun'a hayran kaldıkları ifade edildi.

Milliyet'in haberine göre; Manchester City kulübüne bağlı scout ekibinin, Oğuzhan Özyakup için geldiği Vodafone Arena'daki Benfica maçında Cenk Tosun'a hayran kaldıkları aktarıldı.
Benfica maçında voleyle attığı nefis gol ve gösterdiği performansla tarihi geri dönüşün fitilini ateşleyen Cenk Tosun'u çok beğenen İngiliz scout ekibinin sezon sonuna kadar Beşiktaş'ın maçlarını izleyeceği ortaya çıktı. İngiltere'de Arsenal deneyimi bulunan Oğuzhan Özyakup'u bir süredir yakından takip eden ve bu oyuncuyu da Cenk Tosun ile birlikte sezon sonuna kadar izleyecek olan Manchester City'nin yanı sıra tam 30 kulüp temsilcisinin 3-3 biten Benfica maçını seyrettiği öğrenildi.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.