comScore

Samsunspor Samsunspor

Osman Özköylü: ''Mücevherlerinden daha kıymetli'o

29 Kasım 2016, Salı 18:22
Osman Özköylü: ''Mücevherlerinden daha kıymetli'o

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Elazığspor maçının ardından, "Benim için dünyanın en kıymetli mücevherlerinden daha kıymetli bir puan aldık." dedi.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 12 hafta karşılaşmasında Elazığspor ile berabere kalan Samsunspor teknik direktörü Osman Özköylü "Benim için dünyanın en kıymetli mücevherlerinden daha kıymetli bir puan aldık." dedi.

'KADROMUZ ÇOK KISITLI'
Kadro kurmaktan dolayı sıkıntı yaşadıklarını belirten Osman Özköylü "Kadro yapımız, kadro alternatifimiz çok kısıtlı. Bugünkü elimizde kadro 11 kişi, hepsi bu. Puan kazanmayı çok önemli görüyoruz. Bu zor süreçte bizim için bu çok çok önemli." dedi.

Oyuncularının çok iyi mücadele ettiğini belirten Osman Özköylü daha sonra şunları kaydetti:

"Böylesine kritik bir maçta biz de zaman zaman şanslar yakaladık ama baktığınız zaman ortada bir maçtı. İki taraf da bir puan aldı. Bizim açımızdan çok kıymetli bir puan. Çünkü elimizde oyuncumuz yok. Dişimizi sıkacağız. Devre arasına dört maç kaldı. Devre arası gerekli hamleleri inşallah yapacağız. Eskilerimizi tamamlayacağız. Alternatifli bir kadro oluşturmak zorundayız. Benim için dünyanın en kıymetli mücevherlerinden daha kıymetli bir puan, bu puan. O yüzden ben oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Elazığspor takımına da başarılar diliyorum."

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.