comScore

Olympiakos Olympiakos

Ekpe Udoh'tan Olympiakos finali açıklaması

20 Mayıs 2017, Cumartesi 20:16
Ekpe Udoh'tan Olympiakos finali açıklaması

Fenerbahçe'nin pivotu Ekpe Udoh, Olympiakos maçının çok zor olacağını söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe - Real Madrid maçının yıldızı Ekpe Udoh, Olympiakos finaline bileniyor. THY Euroleague Finali'nde Olympiakos ile yarın karşılaşacak Fenerbahçe, çalışmalarını sürdürdü.

"AYNI SERTLİKTE OYNAMAMIZ LAZIM"
Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleşen antrenmandan basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fenerbahçe'nin yıldız basketbolcusu Ekpe Udoh, “Real Madrid maçına iyi başladık ve öyle sürdürdük. Stratejimizi son ana kadar uygulayabildik. Her şeyden önemlisi tam bir takım gibi oynadık. Çok zor bir karşılaşma olacak. Olympiakos çok sert bir takım. Kendi basketbolumuza ve doğrularımıza tutunarak, aynı sertlikte oynamamız lazım" şeklinde görüş belirtti.

MELİH MAHMUTOĞLU: "DAHA AGRESİF VE COŞKULU OLACAĞIZ"

Fenerbahçe'nin kaptanı Melih Mahmutoğlu, finale kaldıkları için çok mutlu olduklarını dile getirerek, “Real Madrid maçında istediğimiz her şeyi sahaya yansıttık. Aslında rahat geçen bir maç oldu. Her şey bir maça kaldı. Olympiakos maçında elimizden geleni yapacağız. Daha agresif ve coşkulu oynayarak, inşallah seyircimizin önünde kupayı kaldıracağız” şeklinde konuştu.

KAPTANDAN SPANOULİS UYARISI

Olympiakos hakkında da açıklamalarda bulunana başarılı oyuncu, “Çok saygı duyduğumuz, senelerdir Final-Four'da olan bir ekip. Spanoulis önderliğinde oynuyorlar. O da dün ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gösterdi. Bu sene kupayı çok istiyoruz ve hak ediyoruz. Onların en önemli oyuncularını en iyi şekilde durdurup, kupaya ulaşmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.