comScore

FutbolArena TV

Olcay Şahan ile yollar ayrılıyor

08 Ocak 2017, Pazar 16:41

Beşiktaş'ın, Trabzonspor'dan Mehmet Ekici transferine karşılık Ersun Yanal'ın istediği Olcay Şahan konusunda siyah beyazlılardan onay çıktığı öğrenildi. 

NTV Spor'un haberine göre; Trabzonspor 3 yıllık sözleşme teklif ettiği Olcay Şahan için Beşiktaş'a bonservis ödemek istemeyince Mehmet Ekici'yi önerdi. 

Olcay Şahan Trabzonspor'a mı gidiyor?


Trabzonspor, Olcay Şahan'la görüşmelerine devam ediyor. Transferin bir kaç gün içinde sonuçlanması bekleniyor. Kulüpler anlaşma noktasına geldi.

FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre ise Beşiktaş'ta Olcay Şahan'la yollar ayrılıyor. Trabzonspor'un istediği Olcay Şahan için Beşiktaş Yönetimi'nden onay çıktı. Kulüp, Şenol Güneş'in onayı sonrası Olcay'a ‘Trabzonspor'a gidebilirsin' dedi. İki kulüp Olcay'ın satışı konusunda anlaşma noktasına geldi. 

Beşiktaş'tan Trabzonspor'a transferi konusunda onay çıkan Olcay Şahan, bir kaç gün içinde nihai kararını verecek. Kulüp kaynakları, Olcay'ın büyük ihtimalle Trabzonspor'a gideceğini ve resmi imzaların önümüzdeki hafta içinde atılacağını kaydettiler.

Beşiktaş'la 1.5 yıl daha sözleşmesi bulunan Olcay Şahan, Babel'in de gelişiyle iyice gözden düştü. Olcay bu sezon 1 milyon 400 bin gelecek sezon Beşiktaş'tan 1 milyon 500 bin Euro garanti paraya anlaşmıştı.

ŞENOL GÜNEŞ DE AÇIKLAMIŞTI

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ise Antalya kampında dün düzenlediği basın toplantısında kanat oyuncularında fazlalıklarının olduğunu ve daraltmaya gitmeleri gerektiğini belirtmişti.

Beşiktaş Videoları