comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Olcay Çakır: 'Ersun Yanal devre arasını görür'

01 Aralık 2016, Perşembe 11:36
Olcay Çakır: 'Ersun Yanal devre arasını görür'

Gazeteci Olcay Çakır, Trabzonspor'da Ersun Yanal'ın geleceğiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena Röportaj - Spor Toto Süper Lig'de şu ana kadar istediği sonuçları alamayan Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın geleceği tartışılıyor. Bordo mavili yakından takip eden Olcay Çakır, Ersun Yanal'ın devre arasına kadar takımın başında kalacağını söyledi.

Scout ekibiyle tecrübeli teknik adam arasında transferler konusunda sıkıntılar yaşandığını da ifade eden Olcay Çakır, "Ersun Yanal'ın yaşanan sorunları anlatması gerekiyor" dedi.
 

Ersun Yanal, Trabzonspor'dan ayrılacak mı?


FutbolArena TV'ye konuşan Olcay Çakır, "UEFA konusunda kulübü bağlayıcı bir takım maddeler var. Ersun Yanal'ın devre arasını göreceğini düşünüyorum. Takımın artık yaşayabileceği tüm başarısızlıklar yaşandı. Scout ekibi ve Ersun hoca arasında ilk olarak scout ekibinde değişiklik olacağını düşünüyorum.
Ersun Yanal transfer konusunda yetkiyi ele alıp oyuncuları kendisi almak istiyor. Bu konuda da konuşmayı doğru bulmuyor. Hiçbir teknik adama bu zamana kadar böylesine sabır gösterilmedi. Bu nedenle Ersun Yanal'ın transferler konusunda yaşananları anlatması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.