comScore

Galatasaray Galatasaray

Neven Subotic, Galatasaray'a transfer olacak mı?

25 Ekim 2016, Salı 14:30
Neven Subotic, Galatasaray'a transfer olacak mı?

Galatasaray'a transfer olacağı iddia edilen Neven Subotic için Almanya'da yaşayan gazeteci Fatih Demireli değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena Röportaj - Galatasaray'ın devre arasında savunma hattına takviye yapmak istediği ve bu doğrultuda Borussia Dortmund forması giyen Neven Subotic ile ilgilendiği öne sürüldü. Alman basınını yakından takip eden gazeteci Fatih Demireli, konuyla ilgili son gelişmeleri FutbolArena'ya aktardı.

"TRANSFER OLMAK İSTERSE TÜRKİYE'YE GELEBİLİR"
Neven Subotic'in Dortmund'da kadroda düşünülmediğini ve sezon sonunda büyük igtimalle yolların ayrılacağını ifade eden Fatih Demireli, "Dortmund sezon başında da Subotic'e gelen teklifleri değerlendirmişti. Fakat Subotic bu konuda çekimser kaldı. İngiltere'ye transferi sağlık kontrolüne takılmıştı. Nuri Şahin gibi o da fazla forma şansı bulamıyor. Tuchel tarafından kadroda düşünülmüyor. Sezon sonunda transfer olma ihtimali çok yüksek. Fakat kafasında futbolu bitirmiş gibi. Daha çok sosyal projelere yönelmiş durumda. Afrika'da insanların su ihtiyacı için yatırımlar yapıyor. Fakat transfer olmak isterse Türkiye'ye gelme ihtimali çok yüksek" ifadelerini kullandı.
 

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Dolar
Dolar ve Euro transferi de etkileyecek mi?
\"Göztepe
Göztepe Galatasaray’ın istediği Juanfran’ı transfer ediyor!
", "neven-subotic-galatasaraya-transfer-olacak-m-298787h/", "25 Ekim 2016, Salı 14:30", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[1] = [350404, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengiz_taraftar_istikrar_istiyorT8.jpg", "Mustafa Cengiz: ’’Taraftar istikrar istiyor!’’", "Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı taraftarların istikrar istediğini belirterek, \"Bizler taraftarın sesi ve yansımasıyız.\" dedi.", "
FutbolArena - Levent’teki Wyndham Otel’de düzenlenen iftarda basın mensuplarıyla bir araya gelen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Spor Toto Süper Lig’de kazandıkları şampiyonluğun mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.


Mustafa Cengiz’den başkanlık açıklamaları


Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı taraftar grubu ultrAslan’ın, kulübün 26 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olağan genel kurul öncesi kendilerine destek açıklaması yapmasıyla ilgili, "Taraftar haklı olarak istikrar istiyor. İstikrar ve başarı bize nasip oldu. Bu başarı nedeniyle şımarmayız. Bizler taraftarın sesi ve yansımasıyız. ultrAslan da o yansımanın ciddi bir temsilcisi. Sadece Türkiye’nin değil belki de dünyanın en büyük taraftar grubu. Destekleri için teşekkür ediyorum. Bu desteğin istikrara olduğunun bilincindeyiz. Taraftar huzur, güven ve başarıyı istiyor." diye konuştu.

’’TARAFTARIN KATKISI BİRİNCİ DERECEDE’’

Cengiz, elde ettikleri şampiyonlukta taraftarın büyük paya sahip olduğunu vurgulayarak, "Bizim mutluluklarımız asla rakiplerimize bir ızdırap olarak dönmemeli. Sevinmede ve üzüntüde ölçülü olmalıyız. Çünkü bu lig bugün biter, yarın yeni bir lig başlar. Yeni ligin de dostça, kardeşçe, dürüst ve adil olması için biz yöneticilere çok büyük görev düşüyor. Bunun bir bayram gibi sürmesini, sıkıntıda olan ülkemize bir güzellik yaşatmasını diliyoruz. Taraftarların şampiyonlukta katkısı birinci derecede. Onlara kalpten teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak’ın organize ettiği iftarda, şampiyonluk pastası da kesildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/mustafa-cengiz-taraftar-istikrar-istiyor-350404h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 22:51", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[2] = [350402, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ozan_korkurttan_dursun_ozbeke_tas_hicbir_yonetici_galatasaraya_fatura_kesemez7A.jpg", "Ozan Korkurt’tan Dursun Özbek’e taş ’’Hiçbir yönetici Galatasaray’a fatura kesemez’’", "Galatasaray Spor Kulübü Başkan Adayı Ozan Korkut, Anadolu Ajansı’na önemli açıklamalarda bulundu ve Dursun Özbek’e göndermede bulundu.", "

FutbolArena - Galatasaray Kulübünde 26 Mayıs’ta yapılacak olağan genel kurulda başkanlığa aday olan Ozan Korkut, proje ve hedefleriyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, güçlü bir kadroyla yönetime aday olduklarını söyledi.


Galatasaray’da Ozan Korkut’tan Dursun Özbek’e eleştiri


Sarı-kırmızılı kulüpte gerçekleştirilecek genel kurulun çok önemli olduğunu anlatan Korkut, "Geçmişten ders alarak aynı hataları tekrarlamamalıyız. Galatasaray’da yaşanacak olan seçim değil, seçenektir. İki basit seçenek var. Genel kurul üyelerimiz ya yaşanmış hataların tekrarlanmasını fakat sonuçlarının farklı olmasını bekleyecek ya da doğru bir ekibin gelip Galatasaray’ı bir sonraki yüzyıla ve nesle en iyi şekilde teslim etmesi için gerekli yetkiyi verecek. Biz Galatasaray genel kurul üyelerinin sağduyulu olduğunu biliyoruz, güvenimiz tam. Bu hatalardan kesinlikle ders çıkarmış olduklarını ve aynı hataları tekrarlamamak adına karar alacaklarını düşünüyoruz." diye konuştu.

Kendisini tanıyanlar için adaylığının sürpriz olmadığını, çocukluğundan beri Galatasaray’ın içinde bulunduğunu vurgulayan Korkut, "Galatasaray’ın yaşadığı süreçlere ve tarihine ekip arkadaşlarımla hakimiz. Bu da bizi aday yaptı. Galatasaray’ın ana misyonundan sapmış olduğunu hissettiğimiz ve gelinen noktada tek adam felsefesi ile ’İstediğimi yaparım, ekip arkadaşlarımın haberi olur, olmaz. Var olan insan kaynaklarını Galatasaray için ister değerlendiririm, ister değerlendirmem.’ zihniyetinin Galatasaray’ı bir sonraki yüzyıla taşıyamayacağının farkında olduğumuz için uzun süredir çalışıyoruz. Doğru misyonla doğru hedefe ancak kendimizin ulaşabileceğini görmüş olduğumuz için aday olduk." değerlendirmesinde bulundu.

’’PROBLEMİN KÖKÜNÜ KURUTMAK İSTİYORUZ’’

Ozan Korkut, kulübün içinde bulunduğu mali durumun farkında olduklarını anlatarak, "Mali sorunlar bir sonuçtur, ana sebep değildir. Mali sonuçlar ve yaşanan tablo sadece Galatasaray’a özgü değil. Türkiye’deki birçok kulüpte aynı problemlerin olduğunu görüyorum. Rakipleriyle karşılaştırdığımızda Galatasaray biraz daha iyi bir konumda. Ancak bu bizim kabul edebileceğimiz bir bilanço değil. Bunun temelinde tamamıyla temel prensiplerimizden, Galatasaray değerlerinden kopmuş olmak vardır." ifadelerini kullandı.

Korkut, "İlk vaadimiz mali problemlerin kökünü kurutmak. Yani idari, yönetimsel hataları değiştirmek. Kulübümüzün, son senelerdeki anlayışla asla ve asla içinde bulunduğu mali problemleri çözmesinin mümkün olmadığını gördüğümüz için aday olduk." şeklinde konuştu.

’’HİÇ BİR YÖNETİCİ KULÜBE FATURA KESEMEZ’’

Kulüp giderlerini rekabetçi bir seviyeye çekmeleri gerektiğini aktaran Korkut, şunları kaydetti:

"En büyük gelirimiz futboldan olduğu gibi en büyük giderimiz de futboldan. Galatasaray bir dünya markası. Galatasaray bir dünya markası olduğuna göre bakacağı markalar, Şampiyonlar Ligi’nde kalıcı olan kulüpler. Baktığımız zaman bu kulüplerde toplam giderin yüzde 50’si futboldan kaynaklanıyor. Galatasaray’da bütün giderlerin yüzde 71’i futboldan kaynaklanıyor. Rekabetçi olmamız için doğru maliyet yapısına gelmek durumundayız. Bunu da hedef küçültmeden tam tersi hedef büyüterek yapmalıyız. Maliyet tarafında rekabetçi olacağız. Bunu tüm branşlarda uygulamak mecburiyetindeyiz. Personel ve iş arkadaşlarımız açısından baktığımızda bu da bizim için bir maliyet kaynağıdır. Hiçbir yönetici Galatasaray’a fatura kesemez. Bunun karşılığında bedeller tahsil edemez. Hiçbir akrabamızı, tanıdığımızı hiçbir yerin başına getirmeyeceğiz. Bunu Galatasaray’a yakıştıramıyorum."

’’FATİH TERİM’İ SPORTİF A.Ş YÖNETİMİNE ALACAĞIZ’’

Ozan Korkut, göreve geldikleri takdirde teknik direktör Fatih Terim’i Galatasaray Sportif AŞ’nin yönetim kuruluna alacaklarını belirterek, "Futbolu en iyi bilen kişi teknik direktördür. Seçildiğimizde Sayın Fatih Terim’i işin planlama sürecine dahil etmek istediğimizi, Galatasaray’ın 10 senelik değer yaratma planını birlikte yapmak istediğimizi daha önce de söyledik. Bunu da Fatih Terim’i, Sportif AŞ’nin yönetim kuruluna üye olarak yapmayı düşünüyoruz. Sadece sportif değil, maddi başarı kriterlerimiz de olacak. Biz alıp, satmalıyız. Gerektiği yerde net kar da elde etmeliyiz. Tüm amatör branşlarda aynı yolu izleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

’’DURSUN ÖZBEK İLE BÜYÜK FİKİR AYRILIĞIMIZ VAR’’

Ozan Korkut, diğer başkan adaylarından Mustafa Cengiz ve Dursun Özbek’ten birlikte hareket etme teklifleri aldıklarını anlatarak, şunları söyledi:

"Dursun Bey ile çok büyük fikir ayrılıklarımız var. Galatasaray ile alakalı algımızın aynı olduğunu düşünmüyorum. Kendisine, sevgi ve saygı çerçevesinde bu seçime katılmamasının daha doğru olacağını düşündüğümüzü ilettik. Kendisi de bu fikirde olmadığını aktardı. En doğal hakkıdır. Duruşumuz gayet objektif ve net."

’’ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE KALCI OLMAK İSTİYORUZ’’

Ozan Korkut, futbol takımının kadro yapılanmasını teknik direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda yapacaklarını belirterek, "Taraftarlarımız merak etmesin. Galatasaray hedef küçültmeyecek, hedef büyütecektir. Bu çalışmaları Fatih Terim’e sormadan, raporunu almadan, öngörülerini duymadan futbol konusunda bir karar vermenin hiçbir yönetici için doğru olmadığını düşünüyorum. Seçilir seçilmez hemen kendisini davet edeceğiz. Oturup dinleyeceğiz ve yapmak istediklerimizi de kendisine ileteceğiz.

Ortaklaşa yol haritası çıkaracağız. Şampiyonlar Ligi’nde kalıcı olabilmek için ne gerekiyorsa yapacağız. En etkili kadroyu, alabileceğimiz en uygun maliyetle UEFA kriterlerinin dışında kalmadan kurmak istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/ozan-korkurttan-dursun-ozbeke-tas-hicbir-yonetici-galatasaraya-fatura-kesemez-350402h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 22:27", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [350395, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dursun_ozbek_bunu_turkiyede_sadece_galatasaray_yapabilirLr.jpg", "Dursun Özbek: \"Bunu Türkiye’de sadece Galatasaray yapabilir\"", "Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, seçim öncesinde Kalamış’ta düzenlenen "Yeni Nesil Galatasaray" panelinde konuştu. ", "
FutbolArena - Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, "Yeni Nesil Galatasaray" adı altında Kalamış’ta düzenlediği panelde 5.0 Galatasaray projesi başta olmak üzere birçok konuya dair önemli açıklamalarda bulundu. 

"5.0 PROJESİNE İLAVELER OLABİLİR"
Galatasaray 5.0 projelerimizi arkadaşlar anlattı. Tek amacı Galatasaray’ın geleceğini yapmak ve yeni nesil Galatasaray’ı yaratmak olan bu projelerin ilaveleri olabilir. Elbette eklenecekler olabilir. Benim amacım, gelecekteki Galatasaray için bir şey yapmak. Ekip olarak aynı mantıkta birleştik. 

"ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİK AMA YILMADIK"

Bildiğiniz gibi 3 yıldan daha fazla hizmet ettim. 7 aylık süresi Başkan yardımcılığı göreviydi. 2.5 yıl Başkan olarak hizmet verdim. 2015 yılında Mayıs ayında görevi Başkan ve yönetim kurulu olarak devraldığımızda zor bir durum vardı. Göreve geldikten bir müddet sonra daha da zorlaştı. UEFA ile ilgili sorunlar oluştu. Men cezası alındı. Büyük bir travma yarattı. Gişe, sponsorluk gelirleri düştü. Sporcuların motivasyonları geriledi. 

"GAYRİMENKUL KALDIRAÇ OLARAK KULLANILAN BİR PROJEYDİ"

2016’da tarafınızdan yetki istedim. Galatasaray’ın gayrimekulleri ile ilgili projelerini geliştirmek için arkadaşlarımla gece gündüz çalıştım. Bu ekip çalışmasına bağlı olarak size anlattık, siz de destek verdiniz. Teşekkür ediyorum. Zaman zaman eleştiriler aldık. Hep şöyle dendi: Galatasaray bir gayrimenkul şirketi mi? Galatasaray inşaat firması mı? gibi eleştiriler oldu. Hepsine saygı duyduk. Bunlar kaldıraç olarak kullanılan projelerdi. Bu bir planlamaydı. Galatasaray’ın mali bağımsızlığını kazanabilmesi için yapılan planlamaydı. 

"FAİZDEKİ BANKA BORÇLARIMIZ AZALDI"

Şubat’ta 342 milyon TL nakit para geldi. Arsaları sattın, transfere verdin, paran bitti dediler. Saygı duyuyorum. Ancak bugün bu planlamanın meyveleri ortaya çıktığı biraz da bu manada bakılması için sizlere anlatıyorum. Bugün doların 5 lirayı bulduğunu duyuyorum. O gün itibariyle kur 3.60 civarındaydı. Bu hesabı geçtim. Kredi hesaplarını kapatmanın ne kadar fayda ürettiğini, faizdeki banka borçlarımızın azalmasında ne kadar etkili olduğunu takdirlerinize bırakıyorum. 

"YENİ BİR TAKIM KURMAMIZIN SEBEBİ..."

Mayıs’a geldiğimizde geçmiş bir sezonu kapattık. Yeni bir sezonun hazırlığında çok başarılı olacağına inandığımız bir takım kurduk. Bir önceki takımda başarı doygunluğu, futbolcuların performansını geriye çekti. Onun için yeni bir takım kurduk. Bu kurduğumuz takım sezona çok başarılı başladı ve değerli Fatih Terim’in gelmesiyle bize 21. şampiyonluğu getirdiler. 

\"\"

"ÜRETMEK ZORUNDAYIZ"

Değerli Galatasaraylılar, biz üretmek zorundayız. Galatasaray çok büyük bir marka. Üretebilecek ve başarıyı kolayca yakalayabilecek bir marka. Bütün yönetimlerin farkında olması için 5.0 projesini anlatıyoruz. Göreve kim gelirse gelsin bu projeleri kullanmalı. 

"GEÇMİŞTEN ÇOK DERS ÇIKARDIK"

Galatasaray’a 36. başkan olarak hizmet ettim. Yönetim kurulu ile 12’ye yakın uyumlu bir şekilde proje ürettik. Bir kısmını ürettik, bir kısmı bitmedi. 20 Ocak’ta başka bir arkadaşım başkan seçildi. Ben ve arkadaşlarım da bu sürede şapkamızı önümüzde koyduk. Biz geçmişte Galatasaray için hizmet tederken neleri yaptık, nasıl yaptık, niye yaptık diye düşündük. Yeniden Galatasaray’ı en yüksek seviyeye çıkarmak üzere yönetime aday olduk. Yepyeni bir ekiple, hizmet odaklı ve üretmek için geliyoruz. 

"GALATASARAY SÜPER LİG’DE KENDİ DEĞERLERİYLE ÇIKIŞI OLAN TEK KULÜPTÜR"

Galatasaray’ı kimseyle kıyaslamıyorum da, bir ışık tutması için şu örneği vermem gerekiyor. Borç alacak farkı olarak bakıldığında 1.1 milyar TL. Öyle kulüpler var ki, borç alacak farkı 2.5 milyar TL civarında. Galatasaray şu anda Süper Lig’de kendi yarattığı ve ürettiği değerlerle çıkışı olan tek kulüptür. 

"DURSUN ÖZBEK ADAYI YIKTIRDI DEDİLER..."

Dursun Özbek adayı yıktırdı dediler. Allah’ınızı severseniz değerli Galatasaraylılar, bütün hayatım Galatasaray’ın içinde geçti. Galatasaray ile yattım, Galatasaray ile kalktım. Galatasaray’ın bana verdiği değerler çerçevesinde başarılı bir iş hayatım oldu. Hizmet sırası bana geldiğinde kaçınmadım. Her şeyi verdim Galatasaray’a. Bütün bunları bir tarafa bırakın, bir seçilmiş başkanın Galatasaray’a zarar vereceğini düşünebilir misiniz? Bu Galatasaray düşüncesi midir?

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/dursun-ozbek-bunu-turkiyede-sadece-galatasaray-yapabilir-350395h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 20:27", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [350391, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ultraslan_mustafa_cengizi_destekledigini_acikladiu8.jpg", "ultrAslan, Mustafa Cengiz’i desteklediğini açıkladı", "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’e 26 Mayıs günü yapılacak seçimde ultrAslan tribün lideri Sebahattin Şirin’den destek geldi.", "
FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü 26 Mayıs günü yeni başkanını seçecek. Ocak ayında olağanüstü seçimli kongreye giderek Dursun Özbek’ten başkanlık koltuğunu kapan Mustafa Cengiz’e sürpriz bir destek geldi. Galatasaray’da ultrAslan taraftar grubunun lideri Sebahattin Şirin, Cumartesi günü yapılacak olan seçimde Mustafa Cengiz’i destekleyeceklerini açıkladı.


ultrAslan, Mustafa Cengiz’i destekleyeceklerini açıkladı


Galatasaray 26 Mayıs Cumartesi günü olağan seçimli kongreye gidiyor. Seçimli kongrede Mustafa Cengiz’in karşısına Ozan Korkut ve Dursun Özbek çıkacak. Yapılacak bu seçim öncesinde Mustafa Cengiz’e çok önemli bir destek geldi.

Galatasaray’da ultrAslan taraftar grubunun lideri Sebahattin Şirin, Cumartesi günü yapılacak olan seçimde Mustafa Cengiz’i destekleyeceklerini açıkladı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


\"\"
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/ultraslan-mustafa-cengizi-destekledigini-acikladi-350391h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 19:16", "1", "Galatasaray", "galatasaray"]; slide[0] = [350395, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dursun_ozbek_bunu_turkiyede_sadece_galatasaray_yapabilirLr.jpg", "Dursun Özbek: \"Bunu Türkiye’de sadece Galatasaray yapabilir\"", "Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, seçim öncesinde Kalamış’ta düzenlenen "Yeni Nesil Galatasaray" panelinde konuştu. ", "galatasaray/dursun-ozbek-bunu-turkiyede-sadece-galatasaray-yapabilir-350395h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 20:27", "Galatasaray"];slide[1] = [350391, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ultraslan_mustafa_cengizi_destekledigini_acikladiu8.jpg", "ultrAslan, Mustafa Cengiz’i desteklediğini açıkladı", "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’e 26 Mayıs günü yapılacak seçimde ultrAslan tribün lideri Sebahattin Şirin’den destek geldi.", "galatasaray/ultraslan-mustafa-cengizi-destekledigini-acikladi-350391h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 19:16", "Galatasaray"];slide[2] = [350387, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/tffde_ali_durustten_flas_yabanci_siniri_aciklamasi_basvurdukl5.jpg", "TFF’de Ali Dürüst’ten flaş yabancı sınırı açıklaması: \"Başvurduk...\"", "TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Dürüst, yabancı sınırıyla ilgili açıklamalarda bulundu. ", "galatasaray/tffde-ali-durustten-flas-yabanci-siniri-aciklamasi-basvurduk-350387h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 18:53", "Galatasaray"];slide[3] = [350370, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/o_fotografin_sirri_belli_oldu_albayrak_ve_gomis_neye_guluyorsm.jpg", "O fotoğrafın sırrı belli oldu, Albayrak ve Gomis neye gülüyor?", "Galatasaray şampiyonluk kutlaması sırasında Abdürrahim Albayrak ve Bafetimbi Gomis’in bir fotoğrafı gündem olmuştu. O fotoğrafın sırrını FutbolArena ortaya çıkardı.", "galatasaray/o-fotografin-sirri-belli-oldu-albayrak-ve-gomis-neye-guluyor-350370h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 15:45", "Galatasaray"];slide[4] = [350368, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ali_fatinoglu_bizim_47_tane_projemiz_varb9.jpg", "Ali Fatinoğlu: ’Bizim 47 tane projemiz var’", "Ali Fatinoğlu, "Galatasaray’ın bu hale gelmesinin nedeni, geçmiş yönetimlerin mali hesapları doğru düzgün yönetmemesi" dedi.", "galatasaray/ali-fatinoglu-bizim-47-tane-projemiz-var-350368h/", "23 Mayıs 2018, Çarşamba 15:26", "Galatasaray"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });