comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mustafa Çulcu: "Emenike atılmalıydı"

16 Ekim 2016, Pazar 16:53
Mustafa Çulcu:

MHK eski başkanı Mustafa Çulcu, Fenerbahçe-Alanyaspor maçının ilk dakikalarında Emenike'nin kırmızı kart görmesi gerektiğini ifade etti.

FutbolArena – Spor Toto Süper Lig'de 7. hafta mücadelesinde Fenerbahçe sahasında Alanyaspor ile karşılaşıyor.

'EMENİKE ATILMALIYDI'
Mücadelenin 2. dakikasında Alanyaspor ceza sahası içinde yaşanan bir pozisyonda Fenerbahçeli Emenike, Alanyasporlu Omeruo'nun suratına dirseğiyle bir müdahalede bulundu. Hakem Alper Ulusoy bu pozisyonda faul düdüğü çaldı ancak kartına başvurma gereği duydu.

Merkez Hakem Kurulu eski başkanı Mustafa Çulcu bu pozisyonda Emenike'nin kırmızı kart görmesi gerektiğini ifade etti.

İşte Çulcu'nun yorumu:
 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"FB
FB Haberi - Ali Koç’tan Aykut Kocaman açıklamaları (27 Mayıs Pazartesi)
\"Fenerbahçe’nin
Fenerbahçe’nin golcüleri son 5 sezonu geçemedi
", "mustafa-ulcu-emenike-atlmalyd-297945h/", "16 Ekim 2016, Pazar 16:53", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [350735, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aziz_yildirimdan_adnan_polata_temiziz_diye_ortaya_cikmasinlar3l.jpg", "Aziz Yıldırım’dan Adnan Polat’a: \"Temiziz diye ortaya çıkmasınlar\"", "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray’ın eski başkanlarından Adnan Polat’ın açıklamalarına yanıt verdi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray’ın eski başkanlarından Adnan Polat’ın geçtiğimiz günlerde, "Beni en mutlu eden sezon 8. olduğumuz sezondu. Herkes şikeye bulaşmışken biz tertemiz kaldık" şeklindeki açıklamasına yanıt verdi. Aziz Yıldırım, 2011’de yaşananlarla ilgili gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 
 

Fenerbahçe Haber: Aziz Yıldırım’dan Adnan Polat’a "şike" yanıtı


Fanatik Gazetesi’ne bir röportaj veren Aziz Yıldırım, kendisine yöneltilen "Adnan Polat, “Beni en mutlu eden sezon 8. olduğumuz sezondu” dedi, 2010-2011’e göndermede bulundu. Sizi en mutlu eden sezon hangisi?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"GALATASARAYLILAR, ’BİZ TEMİZİZ’ DİYE ORTAYA ÇIKMASINLAR"
"Ben, Fenerbahçe Başkanı olduğum her gün mutluydum, gururluydum. Ayrım yapamam, ama Adnan Bey’e de bir mesajım var. Adnan Bey; biz 2011’de yargılanırken, Bülent Tulun’un yazdığı bir mektup ortaya çıktı. FETÖ’cü savcı Mehmet Berk, o mektubu iptal etti, soruşturma açmadan kapattı. O soruşturma açılsaydı... Denizli’ye giden paraların, oraya nasıl gönderildiği yazılıyordu mektupta. Onlar anlatırlardı, ama FETÖ’cü savcı Mehmet Berk onun üstünü örttü. Onun için o sezon ya da ondan önceki sezonlar için Galatasaraylılar ‘biz temiziz’ diye ortaya çıkmasınlar. Ben hep söyledim, içeride de söyledim, mahkemelerde de söyledim: Biz Fenerbahçe olarak hepsinden daha temiziz. Bu böyle bilinsin."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/aziz-yildirimdan-adnan-polata-temiziz-diye-ortaya-cikmasinlar-350735h/", "28 Mayıs 2018, Pazartesi 12:39", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [350734, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aziz_yildirim_guclu_degil_ama_feto_halen_varHH.jpg", "Aziz Yıldırım: ’Güçlü değil ama FETÖ halen var’", "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yaklaşan seçim öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Fanatik’e konuşan Aziz Yıldırım, Ali Koç, seçim yarışı ve FETÖ ile ilgili önemli noktalara değindi.", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de yaklaşan seçim çalışmaları öncesinde Aziz Yıldırım önemli noktalara değindi. Fanatik’e konuşan Aziz Yıldırım, çarpıcı ifadeler kullandı.

Zafer Büyükavcı’nın sorularını yanıtlayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, rakibi Ali Koç ve FETÖ ile ilgili çok çarpıcı ifadeler kullandı.
 

Aziz Yıldırım’ın Ali Koç ve FETÖ’ye ilişkin açıklamaları


Bir dönem kendinizden sonraki başkan olarak Ali Koç’un ismini vermiştiniz ve şimdi Ali Bey ile yarış halindesiniz. Birkaç gün önce de Ali Bey’in adaylığı ile ilgili değil ama zamanlamayla ilgili sorun olduğunu söylediniz. Sorun Yargıtay mı?​
Evet... Sorun, Yargıtay’dan henüz karar çıkmaması. Yoksa, Fenerbahçe’de başkan adayı olmanız için tüzükte şartlar yazılıdır. Bu şartları yerine getiren herkes, istediği zaman başkanlığa aday olabilir. 34 bin üyemiz var. Bu üyelerin hepsi zaten Fenerbahçe’nin doğal başkan adayıdır.

Cezaevindeyken bir seçime girdiniz, oyların tamamını aldınız. Çıktıktan sonra bir seçime daha girdiniz, ciddi bir muhalefet çalışması olduğu söylenen bir seçimdi bu... Yine açık ara seçildiniz. Şimdi, Ali Koç ile yarış halindesiniz. Sizce nasıl geçecek?

Şu an ‘seçimin neticesi bu olur’ demek doğru değil. Ali Bey ve ekibinin de, benim ve arkadaşlarım kadar şansı var elbette. Ümit ediyorum ki, kongre üyeleri bize teveccüh göstererek, 3 yıl daha göreve devam etmemizi sağlayacaklardır. Çünkü Fenerbahçe’de bir ‘hikaye’ yaşandı. 3 Temmuz, asla unutulmaması gereken bir ‘hikaye’dir. Büyük bir acıyla başlayan ve en nihayetinde hepimizin mutlu olduğu bir sonla noktalanan bir ‘hikaye...’ Çocuklarımız okullara gittiğinde, diğer takımları tutan çocuklar tarafından ‘şikeci’ diye suçlandılar. Sadece çocuklar değil; bütün Fenerbahçeliler bu haksızlıkları yaşadı. 2011 ve 2012 yıllarını böyle yaşadık. Ta ki, yeniden yargılama başlayıncaya kadar. Sonra bambaşka bir sürece girdik. Bunları yaşayanlar; bu ‘hikaye’nin baş aktörleri ben ve benimle birlikte suçsuz yere hapis yatan 63 kişidir.. Ve bu insanların çoğu Fenerbahçe Kongre Üyesi’dir, Fenerbahçe Yönetimi’ndedir, Fenerbahçeliler’dir.

"GÜÇLÜ DEĞİL AMA FETÖ HALEN VAR"

Halen FETÖ’nün varlığı konuşuluyor. Bu örgütün, halâ Fenerbahçe Kulübü’nün üzerinde girişimleri var mı, baskısını hissediyor musunuz?

Bu konuyu sadece Fenerbahçe üzerinden yorumlarsak hata ederiz. Bu ülke üzerinde yapılan bir baskı vardı. Bakın, halâ her gün televizyonlarda alt yazılar geçiyor: Şu kurumdan bu kadar adam FETÖ üyeliğinden gözaltına alındı diye... Mahkemeler sürüyor. Meslekten ihraçlar sürüyor. Biz de kulüpten ihraçlar yaptık, Devlet’in verdiği listelere göre. Halâ varlar mı, yoklar mı; bu Devlet’in bileceği bir iş. Devletimiz inceler, bize bilgi verirse, biz de gerekeni yaparız.

“Ne şikesi! Memleket elden gidiyor” derken; 15 Temmuz’la son bulan bu süreci mi öngörmüştünüz?

Tam olarak 15 Temmuz meselesi değildi. O sözü söylediğim dönemlerde; FETÖ’nün Türkiye’de her yerde güçlü olduğunu, Dünya’da da belirli bölgelerde güçlü olduğunu biliyorduk. Hatta cezaevinden çıktıktan sonra yaptığım yurtdışı seyahatlerimde de bu gerçeği hem hissettim hem de üzülerek gördüm. Terör örgütünün yaptığı algı operasyonlarını tespit ettim. Benim sözüm; Türkiye’de her kuruma bu terör örgütünün sızdığını vurgulamak içindi. Bugün “Türkiye tamamen bu örgütten temizlendi mi” diye sorarsanız, vereceğim yanıt bellidir: Hayır. FETÖ, o dönemlerdeki kadar güçlü olmasa bile, halen çeşitli kurumlarda varlığını sürdürmektedir.

"3 TEMMUZ RUHU ÇOK ÖNEMLİ"

15 Temmuz kalkışması ve ardından FETÖ’ye büyük darbe vurulmasında; Fenerbahçe camiasının 3 Temmuz sonrası direnişinin ne kadar katkısı oldu sizce?​

3 Temmuz ruhu önemli... Fenerbahçe camiası olarak büyük bir direniş gösterdik. Bu direnişi gösterirken de hep haklılığımızı vurguladık. Fenerbahçe taraftarı sokaklara çıktığında; haksız bir davanın peşinden yürümedi. Bizlere inandılar. Bizlerin o dönemki söylemlerimiz, Fenerbahçe camiasında karşılık buldu. Bir sivil toplum örgütünün yapması gereken neyse, onu yaptılar. Tabii bu durum, 15 Temmuz’a gelindiği zaman etkili oldu. Fenerbahçe’nin direnişi; halkımız üzerinde de pozitif yönde bir olgu oluşturdu. 15 Temmuz’a gelindiği zaman da halkımız; bizim direnişimizin yarattığı olumlu reaksiyon ile sokaklara çıktı. Rejimin elden gitmesini önledi. O gece o kalkışma başarılı olsaydı eğer, Türkiye’de rejim değişecekti. Fenerbahçe direnişinin olumlu yönde bir rolü var, bu kalkışmaya karşı gösterilen reaksiyonda. Fakat her şey bizim sayemizde denilemez elbette. Halkımız, rejimine sahip çıkmıştır o gece. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı dilerim. Gazilerimize de acil şifalar diler ve sonsuz teşekkür ederim. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/aziz-yildirim-guclu-degil-ama-feto-halen-var-350734h/", "28 Mayıs 2018, Pazartesi 12:37", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [350723, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aykut_kocaman_jonathan_bambayi_istiyor_iddiasin1.jpg", "Aykut Kocaman, Jonathan Bamba’yı istiyor iddiası", "Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’i 2. sırada bitirirken gözler seçim ve sonrasında transfer çalışmalarıan çevrildi. Aykut Kocaman’ın Fransa’da forma giyen Jonathan Bamba’yı ısrarla istediği belirtildi. Aykut Kocaman’ın istediği Jonathan Bamba, Fenerbahçe’ye gelecek mi?", "
FutbolArena - Fenerbahçe’de transfer çalışmaları seçim sonrası başlayacak. Aykut Kocaman, takımda kalması halinde istediği isimleri yeni yönetime sunacak. Başarılı çalıştırıcının listesinde ise St Etienne’de forma giyen Jonathan Bamba bulunuyor.
 

FB Transfer Haberleri: Fenerbahçe’de Jonathan Bamba transfer olacak mı? (28 Mayıs Pazartesi)


Fenerbahçe Transfer Haberleri Bugün Fenerbahçe’de transfer çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Sarı-Lacivertli takımda Aykut Kocaman’ın rotayı Fransa’ya çevirdiği ve bazı isimleri yönetime önerebileceği ifade ediliyor. Fanatik’in haberine göre, Aykut Kocaman bunu yaparken de adresi her zamanki gibi Fransa oldu. Teknik direktör Aykut Kocaman, Saint Etienne’de forma giyen 22 yaşındaki Jonathan Bamba’nın transfer edilmesini yönetimden istedi.

\"\"
 

Jonathan Bamba kimdir?  Jonathan Bamba’nın oynadığı takımlar


1996 doğumlu Jonathan Bamba, Fransız bir oyuncu.  Sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 1.75 boyundaki futbolcunun piyasa değeri ise 6 milyon euro civarında görülüyor. Kariyeri boyunca  Saint-Etienne’de yetişen ve forma giyen Bamba, geçtiğimiz sezonlarda Angers, Sint Triuden ve Paris FC takımlarına da kiralanmıştı. St. Etienne formasıyla 34 lig maçına çıkan Fransız futbolcu, bu karşılaşmalarda 7 kez gol sevinci yaşadı, 8 de asist yaptı....

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/aykut-kocaman-jonathan-bambayi-istiyor-iddiasi-350723h/", "28 Mayıs 2018, Pazartesi 11:17", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [350712, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahcede_aatifa_transfer_teklifi_iddiasiLQ.jpg", "Fenerbahçe’de Aatif’a transfer teklifi iddiası", "Fenerbahçe’nin deneyimli oyuncusu Aatif Chahechouhe ile ilgili transfer iddiaları dolanmaya başladı. Fenerbahçe’de Aatif Chahechouhe’ye gelen transfer teklifi", "
FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’de gelecek sezonun transfer planlamasını yaparken bu sezon takımın gözdelerinden biri olan Aatif Chahechouhe ile ilgili çarpıcı bir transfer iddiası geldi.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Aatif Chahechouhe, Fenerbahçe’den ayrılacak mı?


Fenerbahçe Transfer Haberleri Bugün Aykut Kocaman’ın bankoları arasında yer alan ve Mathieu Valbuena’nın yerine özellikle ligin 2. yarısında tercih ettiği Aatif Chahechouhe için AEL Limasol takımı devreye girdi. Fotomaç’ın iddiasına göre, 32 yaşındaki oyuncunun menajeri Andy Hahn, Politikis gazetesine yaptığı açıklamada, "AEL’li yöneticilerle başka bir oyuncum için konuşurken, bana Aatıf’ı da sordular. Ancak onlara Fenerbahçe’nin kendisinden memnun olduğunu, hatta sözleşme yenilemeyi planladığını söyledim" diye konuştu.

Fenerbahçe’de şimdilik bu transfer iddiası kuvvetlenmezken yeni gelecek başkanın doğrultusunda transfer şekillenecek.
\"\"
 

Aatif’in Fenerbahçe’deki performansı (2017-2018)


Fenerbahçe’nin Faslı oyuncusu Aatif Chahechouhe, geçen sezon 26’sı lig olmak üzere toplamda 37 maçta 2268 dakika sahada kaldı ve 7 gol 2 asistlik bir performans sergiledi. Aatif Chahechouhe’nin kulübüyle 2019 yılının haziran ayına kadar sözleşmesi bulunuyor.

 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fenerbahcede-aatifa-transfer-teklifi-iddiasi-350712h/", "28 Mayıs 2018, Pazartesi 10:20", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [350710, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahceye_1_hirvat_1_sirp_yildiz_geliyorea.jpg", "Fenerbahçe’ye 1 Hırvat 1 Sırp yıldız geliyor", "Fenerbahçe’de transfer çalışmaları seçim sonrası hareketlenecek. Merakla beklenen seçimin hemen ardından yeni başkan transfer çalışmalarına başlayacak. Aziz Yıldırım’ın transfer listesinde ise Nikola Kalinic ve Nikola Maksimovic yer alıyor.", "fenerbahce/fenerbahceye-1-hirvat-1-sirp-yildiz-geliyor-350710h/", "28 Mayıs 2018, Pazartesi 10:03", "Fenerbahçe"];slide[1] = [350708, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerebahceye_brezilyali_yildiz_danilo_barbaso_geliyor_iddiasiEq.jpg", "Fenerebahçe’ye Brezilyalı yıldız Danilo Barbaso geliyor iddiası", "Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’de seçim sonrası transfer çalışmaları için startını vermeye hazırlanırken Danilo Barbosa gündeme geldi. Braga’da oynayan Danilo Barbosa, Fenerbahçe’ye mi geliyor? Detaylar haberimizde.", "fenerbahce/fenerebahceye-brezilyali-yildiz-danilo-barbaso-geliyor-iddiasi-350708h/", "28 Mayıs 2018, Pazartesi 09:47", "Fenerbahçe"];slide[2] = [350689, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/neustadter_sergio_ramosun_bir_sucu_yok_salah5S.jpg", "Neustadter: \"Sergio Ramos’un bir suçu yok. Salah...\"", "Fenerbahçe’nin Rus futbolcusu Roman Neustadter, Şampiyonlar Ligi finalinde oynanan Liverpool - Real Madrid maçında Salah’ın sakatlandığı pozisyon hakkında konuştu. Rus futbolcu ayrıca takımdaki geleceği hakkında da açıklamalarda bulundu. ", "fenerbahce/neustadter-sergio-ramosun-bir-sucu-yok-salah-350689h/", "27 Mayıs 2018, Pazar 21:18", "Fenerbahçe"];slide[3] = [350686, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/yasar_okuyandan_aziz_yildirima_ali_koc_tepkisi_fetonun_ne_isi_var9c.jpg", "Yaşar Okuyan’dan Aziz Yıldırım’a Ali Koç tepkisi: ’FETÖ’nün ne işi var?’", "Fenerbahçe Kongre üyesi ve Siyasetçi Yaşar Okuyan, Aziz Yıldırım’ın Ali Koç hakkında yaptığı açıklamalarda tepki gösterdi. ", "fenerbahce/yasar-okuyandan-aziz-yildirima-ali-koc-tepkisi-fetonun-ne-isi-var-350686h/", "27 Mayıs 2018, Pazar 19:39", "Fenerbahçe"];slide[4] = [350681, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aziz_yildirimdan_uyelere_3_yillik_soz_bundan_boyle_artiksC.jpg", "Aziz Yıldırım’dan üyelere 3 yıllık söz: ’Bundan böyle artık...’", "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım konge üyeleriyle yaptığı görüşmede, Haziran ayındaki seçimleri kazanması halinde önümüzdeki 3 yıl boyunca tamamiyle futbol takımına odaklanacağını söyledi. ", "fenerbahce/aziz-yildirimdan-uyelere-3-yillik-soz-bundan-boyle-artik-350681h/", "27 Mayıs 2018, Pazar 18:50", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });