comScore

Mustafa Kaplan: ''Galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyorum'' - Hacettepe Haberleri

20 Mart 2017, Pazartesi 11:47
Mustafa Kaplan: ''Galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyorum'' - Hacettepe Haberleri

Hacettepe Teknik Direktörü Mustafa Kaplan önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Mustafa Kaplan, 3-0 kazanılan Kocaeli Birlikspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Basın toplantısında söz alan Mustafa Kaplan şu ifadeleri kullandı;

''ÜZERİNE KOYARAK İLERLİYORUZ''
''Bu hafta ligin iyi takımlarında Kocaeli Birlikspor ile oynadık. Rakibimizin gücü ve konumu belli. Takımımızı iyi hazırladık. Skor 3-0 oldu ama daha farklı da olabilirdi. Direkten dönen toplarımız , kaçan fırsatlarımız var. Oyunun kontrolü tamamen bizim elimizdeydi. Futbolcularım işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını gösterdiler. Onlar her teknik direktörün çalışmak isteyeceği karakterli oyuncular. Onlarla çalıştığım için çok mutluyum. Geldiğimiz günden bu yana üzerine koyarak ilerlemeyi bildik.

Futbolcularımı tek tek kutluyorum. Bu takımı ayağa kaldırmayı başardılar. İyi bir aile ortamı oluşturduk. Oynayan, oynamayan herkes bu takıma katkı veriyor ve kendini hazır tutuyor.

Bu hafta galibiyetin yanında hafta içinde Berat Ayberk Özdemir'in U19 Milli Takıma, Fethi Özer'in de U21 Milli Takımına seçilmesi bizi son derece mutlu etti. Buradaki dirilişin herkesçe görülmesinin yanı sıra, genç oyunculara verdiğimiz desteğin sonucunu alabilmek mutluluk verici. Sadece onlar değil, daha bir çok oyuncumuz var bu seviyeye gelecek. Milli takım hocalarımıza teşekkür ediyorum. Oyuncularımı kutluyorum. Biz gençlere güvenmeye devam edeceğiz.

''GALİBİYETİ TARAFTARLARIMIZA ARMAĞAN EDİYORUM''

Galibiyeti bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan futbolcularımızın ailelerine, taraftarlarımıza ve camiamıza hediye ediyoruz. Ayrıca maçın hakemini de tebrik etmek gerek. Son derecek iyi bir maç yönetti. Tüm pozisyonlara yakındı. Tartışmasız kararlar verdi.

Haftaya Sivas Belediyespor ile oynayacağız. Cezalılarımız var, eksiklerimiz olacak. 4 eksikle gideceğiz ama Hacettepe'nin oyun felsefesi değişmeyecek. Puan ya da puanlarla dönmek için gidiyoruz.''

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.