comScore

Milli takıma çağrılan Erol Erdal Alkan için FETÖ iddiası

13 Kasım 2017, Pazartesi 23:17
Milli takıma çağrılan Erol Erdal Alkan için FETÖ iddiası - Milli Takım Haberleri

Karagümrük Başkanı Cengiz Günaydın, Erol Erdal Alkan'ın milli takıma çağrılmasının FETÖ ile bağlantısı olduğunu iddia etti.

FutbolArena - Türkiye A Milli Takımı'nın kadrosuna çağrılan Erol Erdal Alkan için çarpıcı iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Hollanda 2. Ligi takımı Dordrecht'te oynayan Surinam asılı 23 yaşındaki Erol Alkan'ın menajerlik bağlantısıyla bu başarıya ulaştığı öne sürülmüştü. Bir başka iddia ortaya atan Karagümrük Başkanı Cengiz Günaydın ise bu yaşananların FETÖ ile bağlantısını olduğunu söyledi.
 

Erol Erdal Alkan milli takıma nasıl çağrıldı?


Cengiz Günaydın açıklamasında, "Menejer işi falan değil bu. Asıl cevap bekleyen sorular bunlar. Bu oyuncunun babası kimin yakın arkadaşı? Bu oyuncuyu Elazığspor'a kim gönderdi? O dönem Elazığspor'un hocası kimdi? Milli takıma davet ettiren kulüp başkanı kim? Bunları yapanların Fetö ile bağlantısı ne?. Bu ülkenin menejer problemi yok. Bu ülkenin menejeri bile yoldan çıkaran yönetici ve başkan problemi var. Menejer 10 liralik oyuncuyu 100 liraya silah zoruyla satmıyor" ifadelerini kullandı.

ELAZIĞSPOR'DA İLK MAÇINA TÜRKİYE KUPASI'NDA ÇIKTI
2013 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un altyapısından Elazığspor'a transfer olan Erol Erdal Alkan, 2014 yılında A Takıma yükseldi. O dönem Elazığspor'un teknik direktörlüğünü yapan Okan Buruk tarafından ilk resmi maçına çıkartılan Alkan, 15 Ocak 2014'te Antalyaspor ile oynanan Türkiye Kupası maçında 1 dakika forma giydi.

Milli Takımla ilgili tüm gelişmeleri Milli Takım Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena akşam haberleri (20 Mart 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.