comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir'de Abdullah Avcı'dan Clichy transferi açıklaması

17 Haziran 2017, Cumartesi 23:02
Medipol Başakşehir'de Abdullah Avcı'dan Clichy transferi açıklaması

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da listesinde olan Clichy transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da devrede olduğu Clichy transferiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Clichy transferiyle ilgili Abdullah Avcı son teklifi yaptıklarını söyledi ve diğer detayları anlattı. 


Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer etmek istediği Clichy için Başakşehir devrede


Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Manchester City ile sözleşmesi sona eren Clichy transferiyle ilgili olarak beIN Sports'a telefonla bağlandı ve son detayları anlattı. 

"SOL BEKTEN VERİM ALAMAMIŞTIK"
"Geçen sene 17 maç ilk yarıyı namağlup lider bitirdiğimizde sistem doğru gidiyordu ama oyunu rakip sahada oynamak için Caiçara'yı almıştık. Daha fazla hücum için. Sol bekte de 3 oyuncu kullandım bu sene itibariyle. Sağ kanattan aldığımız verimi soldan alamadık o yüzden. Biraz daha derinlik veren bir bek oyuncusu önemliydi.

"CLİCHY TRANSFERİ..."

Clichy'nin önemli bir kariyeri var. Şu an itibariyle son teklifimizi yapıp durduk. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da devrede olduğu oyuncular. Zaman içerisinde bu durum belli olacak diye düşünüyorum."
 

Gael Clichy kimdir? Gael Clichy'nin bu sezon oynadığı maçlar - Gael Clichy transfermarkt


1985 doğumlu Fransız oyuncu 2002-2003 sezonunda Cannes'tan Arsenal'e transfer oldu.Uzun yıllar Arsenal forması giydikten sonra 2011-2012 sezonundan bu yana Manchester City'de futbol oynayan Gael Clichy, bu sezon 23'ü lig olmak üzere 37 maçta oynadı 2 gol kaydetti. Gael Clichy'nin transfermarkt değeri ise 8 milyon Euro.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.