comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu'dan Barış Şimşek tepkisi

28 Kasım 2016, Pazartesi 23:22
Levent Nazifoğlu'dan Barış Şimşek tepkisi

Levent Nazifoğlu, MHK'yı topa tutarken GS TV'nin ardından FutbolArena'ya da konuştu.

FutbolArena Özel - Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, MHK'yı topa tutarken GS TV'nin ardından FutbolArena'ya da konuştu.

Levent Nazifoğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada "Bursaspor karşısında sadece rakibi değil hakem Barış Şimşek ve yardımcılarını da mağlup ettik. Galatasaray'a karşı art niyetli bir tutum var. Tepkimiz sert olacak" dedi.
 

Levent Nazifoğlu'dan hakemlere tepki


GS TV'ye konuşan Levent Nazifoğlu şunları söylemişti:
"Medyada Galatasaray temsilcileri az derecede var. Ulusal kanalların çoğunda Galatasaraylı yorumcu yok. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Bunları spor müdürleri ile konuştuğumda 'Çok haklısınız' diyorlar ama bir şey değişmiyor. Tıpkı hakemlerde olduğu gibi."

"Ben artık hakem hatalarının kasıtlı olduğuna inanmaya başladım. Bunlar hata olmaktan çıktı. Pozisyonlar çok net. Herkesin rahat görebileceği, takdir edebileceği pozisyonlar. Bundan sonra daha sert davranacağız, bunu söyleyebilirim. Ortamı germemek için hafiften dokundurarak bugünlere geldik ancak hiçbir şey değişmiyor. Bu kadar mı denk gelir? Hep bizim aleyhimize, rakiplerimizin lehine. Artık burada hatadan çok başka şeyler olduğunu da düşünüyorum. MHK'nın toplanıp hocalarıyla konuşması lazım..."

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.