comScore

Rizespor Rizespor

Leonard Kweuke eşinin yanına gidemiyor

29 Kasım 2016, Salı 22:07
Leonard Kweuke eşinin yanına gidemiyor

Amerika'da trafik kazası geçiren ve iki çocuğunu kaybeden Leonard Kweuke vizesi sona erdiği için Amerika'ya gidemiyor.

FutbolArena - Çaykur Rizespor'un Kamerunlu yıldızı Leonard Kweuke'nin eşi Amerika'da trafik kazası geçirdi. Kweuke'nin hamile olan eşi bu kaza sonrası ikizlerini kaybetti.


Kweuke'nin eşi doğum için Paris'ten Amerika'ya gitmiş!


Konuyla ilgili son gelişmeleri Taka Gazetesi Rize temsilcisi Selim Denizal'a sorduk. Denizal Rizespor'un kaptanının son günlerde yaşadığı şanssızlıklara değinirken yıldız oyununun 15 gün önce Rize merkezde bir trafik kazası geçirdiğini hatırlattı. Kweuke'nin aracında büyük hasar olmuştu ama kendisi yara almadan kurtulmuştu diyen Denizal, "Dün akşam doğum için Paris'ten Amerika'ya giden Kweuke'nin eşi, kırmızı ışıkta beklerken, başka bir aracın çarpması sonucu trafik kazası geçirdi. Tabi eşi hemen hastaneye kaldırıldı. 8 aylık hamileydi ve iki çocuk bekliyordu. Maalesef iki çocuğunu da kaybetti." dedi.  


"Kweuke Amerika'ya gidemiyor"
 

Kweuke'nin eşinin sağlık durumunun iyiye gittiğini de belirten Denizal "Tabii iki çocuğunu kaybeden Kweuke burada bitkin bir vaziyette... Kendisini ziyaret ettik, çok ağlıyor tabii kolay bir olay değil, Allah kimseye göstermesin. Kendisi Amerika'ya gidemiyor vizesi sona erdiği için... Eşinin Fransa'da yaşayan ailesi, Kayınpederi ve Kayın validesi bu sabah New York'a gittiler. Bugün de kızlarının yanındalar. En kısa sürede Kweuke'nin eşi taburcu olduktan sonra Rize'ye getirilecek. Yönetim de bu konuyla yakından ilgileniyor." şeklinde konuştu.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.