comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kulüplerden El Bab şehitlerine rahmet

09 Şubat 2017, Perşembe 12:14
Kulüplerden El Bab şehitlerine rahmet

Suriye'de devam eden Fırat Kalkanı operasyonu kapsamında şehit düşen 5 askerimiz için kulüplerden açıklama geldi.

FutbolArena - Suriye'nin El Bab bölgesinde devam eden Fırat Kalkanı operasyonu çerçevesinde 5 mehmetçiğimizin şehit düştüğü açıklandı. Başta Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor olmak üzere spor kulüpleri de şehitlerimiz için rahmet mesajları paylaştı.

Galatasaray: "Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında El Bab'da Piyade Astsubay Üstçavuş Yahya Efiloğlu, Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kılıç, Piyade Üsteğmen Tarık Koçoğlu, Uzman Çavuş Mahmut Uslu ve Uzman Onbaşı Umut Aytekin'in şehit düştüğü haberlerini büyük bir üzüntüyle öğrendik.
Vatanın birliği ve bütünlüğü için şehit olan mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm Türk milletine başsağlığı, yaralı askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz."

Fenerbahçe: "Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında, El Bab'da 5 askerimizin şehit olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet, başta kederli aileleri olmak üzere, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz."

Trabzonspor: "Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında, Suriye'nin El Bab bölgesinde görevde bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yapılan hain saldırıda şehit olan Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet; yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Yaralı düşen askerlerimize acil şifalar temenni ediyoruz..."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.