comScore

Kenan Sofuoğlu kazadan sonra ilk kez ayağa kalktı

11 Ekim 2017, Çarşamba 19:31
Kenan Sofuoğlu kazadan sonra ilk kez ayağa kalktı

Kenan Sofuoğlu geçirdiği kazanın ardından ayağa kalktı, yürümesine yardımcı olan Walker (Yürüteç) ile ilk olarak Düzce'nin Cumayeri ilçesinde yapımı devam eden yarış pistini inceledi. 

FutbolArena - Kenan Sofuoğlu, Marmara Üniversitesin Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından ayağa kalktı. Fransa'da sıralama turları sırasında kaza geçirerek ağır yaralanan ve ambulans uçakla Türkiye'ye getirilen Dünya Şampiyonu milli motosikletçi, son sağlık durumu ile sevinç yarattı. Yürüteç yardımı ile yürümeye başlayan Kenan Sofuoğlu, Düzce'nin Cumayeri ilçesinde yapımı devam eden yarış pistinde Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ile birlikte incelemelerde bulundu. 
 

Kenan Sofuoğlu'nun sağlık durumu


Burada açıklamalarda bulunan Sofuoğlu “Öncelikle halime şükrediyorum. Bugün ayakta olabilmek çok güzel. İlk hastaneye geldiğimde doktorlar 8 hafta yatacak demişlerdi. Bir hafta sonra hastaneden çıktık. Hastaneden çıktığım ilk gün evime değil Cumayeri'nde piste geldim. Geldim gördüm çok güzel gelişmeler olmuş. Ağır bir yükün altına girdiğimiz bu projede destek veren herkese teşekkür ediyorum. Hastanede kaldığım bir hafta boyunca hep bu pisti sordum. Pistin durumu ne alt yapı devam ediyor mu? Sabırsızla burayı görmek istiyordum. Geldim burayı inceledim. Sonra eve geçtim. Yapılan bu proje nesiller boyu anılacak, güzel bir yatırım” dedi. 

Kenan Sofuoğlu pist hakkında da bilgiler almasının ardından ayrıldı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.