comScore

Kayserispor Kayserispor

Mesut Bakkal, FutbolArena'ya konuştu

20 Mayıs 2017, Cumartesi 15:24
Mesut Bakkal, FutbolArena'ya konuştu

Kayserispor'da teknik direktör Mesut Bakkal, FutbolArena'ya özel bir röportaj verdi.

FutbolArena Özel - Kayserispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. FutbolArena Kayseri Muhabiri Abdulkadir Paslıoğu'nun sorularını yanıtlayan Mesut Bakkal, kişisel hedefleri ve Türk futbolu hakkında düşüncelerini paylaştı.

En büyük hayalinin Milli Takımı çalıştırmak olduğunu söyleyen Mesut Bakkal, yabancı sınırlaması hakkında da görüşlerini paylaştı. İşte Mesut Bakkal'ın sözleri:
 "FUTBOLU BIRAKIP HEMEN BAŞLAMASINLAR"

Eski futbolcu arkadaşlarımıza, kardeşlerimize bir önerim var. Hemen formaları çıkarıp teknik direktörlüğe başlamasınlar. Bu iş kolay değil. Camiaları yönetmek, takımları yönetmek, strateji belirlemek tecrübe işi. Erken başlayanların çoğu başarısız. Bu işte kendilerini geliştirdikten sonra göreve başlasınlar.

"KİMSE 14 YABANCI ALMAK ZORUNDA DEĞİL"

"Türkiye'ye gelecek olan yabancıların kriteri olmalı. Milli Takım'da oynaması, yaşı bunlara bakılmalı. Havaalanından inen her türlü oyuncuyu alıp gelmeyelim. Bizim oyuncularımıza da saygısızlık. Önümüzdeki sene 10 transfer yapacaksak 5 tane iyi adam alırım. Ne yapacağım 10 adamı. Ayrıca 14 yabancı almaya da mecbur değiliz.""HEDEFİM MİLLİ TAKIMI ÇALIŞTIRMAK"

"3 büyüklerden hangisinden teklif gelirse kabul edersiniz. Kim sizi istiyorsa gidersiniz, neden gitmeyeceksiniz. Benim en büyük hayalim Milli Takımı çalıştırmak. İnşallah Allah bana nasip eder. Her şey olabilir."

"SIKIŞAN BENİ ARIYOR"

"Çok acı çektiğim günler oldu. 1 hafta kendime gelemiyorum. Şimdi burada da stres var. Seviyorum bu işi. Takımları tutup ayağa kaldırmayı seviyorum."

Röportaj: Mesut Bakkal

FutbolArena haber turu (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.