comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kayserispor, mahkeme ile burun buruna..

17 Şubat 2014, Pazartesi 15:20

Savcılık tarafından Kayserispor hakkında hazırlanan İddianame ek belgeler için savcılığa iade edilirken, Kayserispor'un ceza ile burun buruna getiren belgelere FutbolArena ulaştı.

FutbolArena Özel | Ocak ayına damgasını vuran Kayserispor hakkında hazırlanan İddianame'nin detaylarına FutbolArena ulaştı. Mahkemeye sunulan ve savcılığa ek belgeler talebiyle iade edilen İddianame'de en can alıcı noktalar ise muhasebe kayıtlarında bulunuyor. 

Gelirlerin muhasebe defterlerine eksik girildiği yönünde elinde iddialar bulunan savcılık, hazırladığı İddianame'de de Mehmet Topuz, Gökhan Ünal ve İlhan Parlak transferleri üzerinde durdu. 
 
Transferde Mehmet Topuz için Fenerbahçe muhasebe defterlerine 9 milyon Euro ödeme yapıldığını belirtirken, Kayserispor'un defterlerinde 5.5 milyon Euro yazmakta. Mahkeme düzenlenmiş İddianame'yi kabul etmesi durumunda, Kayserispor bir çok iddiaya yanıt vermek zorunda kalacak.
 
İşte Savcılığın İddianame'de delil olarak elinde bulundurduğu Mehmet Topuz transferinde Kayserispor ve Fenerbahçe Muavin defterlerinin fotokopileri.

İşte o belgeler..


Haber: Taner Karaman

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.