comScore

İsmail Koncuk kimdir, neden istifa etti, ne dedi?

27 Mart 2018, Salı 16:14

İsmail Koncuk istifa mı ett? Türkiye'nin en büyük ikinci sendikası olan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'un istifa açıklaması haberimizin devamında. 

FutbolArena - Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk flaş karar! İsmail Koncuk kimdir, nereli, kaç yaşında? İsmail Koncuk istifa mı etti? İsmail Koncuk neden sosyal medyada gündem oldu. Türkiye'nin en büyük ikinci sendikası Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'un aldığı karar bir anda tüm vatandaşların sorgulamasına neden oldu. İsmail Koncuk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İsmail Koncuk ne yaptı? sorusunun cevabını bizzat kendisi verdi. 
 

İsmail Koncuk istifa mı etti?


Türkiye'nin en büyük ikinci sendikası Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, kendisine ait sosyal medya hesabından flaş bir açıklamay aptı. 2011 Yılı Nisan ayından bu yana gurur ve şerefle yaptığım Türkiye Kamu Sen Genel Başkanlığından, 26 Mart 2018, bugün, itibarıyla istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar beni ve teşkilatımı destekleyen tüm gönüldaşlarıma saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Hayırlı, uğurlu olsun." ifadelerini kullandı. 
 

İsmail Koncuk kimdir?


2002 Yılında gerçekleştirilen Türk Eğitim-Sen 1. Olağan Merkez Genel Kurulu'nda Merkez Denetleme Kurulu üyeliğine, 2005 yılında yapılan 2. Olağan Merkez Genel Kurulu'nda Genel Sekreterliğe ve Şubat 2008'de yapılan 3. Olağan Merkez Genel Kurulu'nda ise Genel Başkanlığa seçildi. 24-25 Ekim 2009 tarihinde yapılan Olağanüstü Merkez Genel Kurulu'nda ve 5-6 Şubat 2011 tarihinde yapılan 4. Olağan Merkez Genel Kurulu'nda da Genel Başkanlığa yeniden seçildi. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena akşam haberleri (22 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Beyaz
Beyaz Show neden bitti? Sosyal medya ve twitter sallandı! (Beyaz Show bitti mi?)
\"Beyaz
Beyaz Show yayından kaldırıldı mı? Beyaz Show neden bitti? Beyaz Show son dakika! (Beyaz Show artık yayınlanmayacak mı?)
", "ismail-koncuk-kimdir-neden-istifa-etti-ne-dedi-344902h/", "27 Mart 2018, Salı 16:14", "1", "", ""];hbr[1] = [350315, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_son_bolumu_izle_survivor_78_bolum_sembol_oyunu_izle_22_mayis_2018_saliw4.jpg", "Survivor son bölümü İZLE - (Survivor 78. bölüm sembol oyunu İZLE 22 Mayıs 2018 Salı)", "Survivor son bölümü izleyemeyenler için Survivor 78. bölüm özetini, Survivor son bölüm sembol oyununa dair bilgiler ve Survivor son bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz. Survivor’da son bölümde neler yaşandı? Survivor’da 78. bölüm özeti ve Survivor son bölümüne dair gelişmeler haberimizde. ", "
FutbolArena - Survivor son bölümünü izleyemeyenler için Survivor 78. bölüm özetini derledik. Survivor son bölümü izlemek ve Survivor son bölümünde sembol oyununu izlemek için ulaşmanız gereken detaylardan önce Survivor 78. bölümünde neler yaşandığını öğrenmeniz için gelişmeler haberimizde. Survivor son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bireysel olarak Kıbrıs sembol oyununda karşı karşıya geldi. 


Survivor 78. bölüm özeti


Survivor 78. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı Kıbrıs sembol oyununda karşı karşıya geldi. Bir önceki bölümde Gönüllüler takımında Birsen’in adaya veda etmesinin ardından Survivor son bölümünde ödül oyunu oynanmadı. Kuzey Kıbrıs’taki finale erken bilet almayı sağlayan sembol oyununda erkekler ve kadınlar bireysel olarak karşılaştı. Erkeklerde Turabi ile Adem finale kalırken, Turabi rakibini mağlup ederek ilk sembolün sahibi oldu. Kadınlarda ise Sema ile Damla finale kaldı. Kazanan Sema oldu. Buna göre ilk sembol oyununu erkeklerde Turabi, kadınlarda ise Sema aldı. 

\"\"
SEMBOL OYUNUNDA GERGİNLİK

Öte yandan Sembol oyununda gönüllüler takımında Murat ile Hakan arasında tartışma yaşandı. Murat kaybettiği oyun sonrasında takım arkadaşlarına final esnasında yüksek sesle bağırmamaları gerektiğini söyledikten sonra, Hakan ise "Bizi neden suçluyorsun? Seni destekliyoruz." dedi. Murat ise kaybeden benim, sizin yüzünden kaybetmedim yanıtını vermesine rağmen ikili arasında tartışma büyüdü. 

Survivor son bölümü Sembol oyununda gerginlik. Survivor son bölümü izleyemeyenler, aşağıdaki bağlandıktan sonra Survivor son bölüm Sembol oyununu izleyebilir. Öte yandan Survivor 78. bölüm olan Survivor son bölümünde sembol oyununda yaşanan gerginlik seramoniye de taşındı. 

Erkekler finalinde Adem ile Turabi arasında oynanan oyunda ise Nagihan’ın Turabi’ye destek vermesine sinirlenen Adem, dikkatinin dağıldığını söyleyerek Nagihan ile tartışma yaşadı. Turabi ise Adem’e, "Ben rica ettim." dedi. Oyun sonrasında Nagihan ise Turabi’nin kendisinden rica ettiğini ve sakatlığı nedeniyle ona yardım ettiğini belirtti. 

SEMBOL OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "survivor-son-bolumu-izle-survivor-78-bolum-sembol-oyunu-izle-22-mayis-2018-sali-350315h/", "22 Mayıs 2018, Salı 23:48", "1", "", ""];hbr[2] = [350285, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dolar_462_mi_oldu_dolar_462_ne_demek_dolar_su_anda_kac_tl2h.jpg", "Dolar 4.62 mi oldu? Dolar 4.62 ne demek? (Dolar şu anda kaç tl)", "Dolar 4.62 oldu mu? Dolar 4.62 etiketi twitter’a gündem oldu. Dolar 4.62 şu anda güncellendi mi? Dolar bugün ne kadar? Dolar şu anda kaç lira oldu? Dolar kaç TL? Dolar bugün kaç TL oldu? Dolar fiyatları arttı mı? Son dakika dolar fiyatı burada. Dolar twitter’da gündem oldu. ", "
Dolar 4.62 ne demek? Dolar 4.62 nedir? Twitter’da gündem olan Dolar 4.62 ne anlama geliyor? Dolar fiyatları günden güne artışa devam ederken sosyal emdyada da en çok konuşulan konular arasında zirvede yer alıyor. Dolar 4.62 etiketi Twitter’da Türkiye gündeminde 1. sıraya yükseldi. Peki dolar şu anda kaç TL? Güncel dolar fiyatlarını nasıl öğrenebilirim? Dolar haberleri son dakika arasında öne çıkanlar neler? Son dakika dolar haberlerini derledik.
 

Dolar 4.62 ne demek? Dolar kaç TL? Dolar bugün ne kadar oldu? (22 Mayıs döviz kurlarında son durum)


Dolar 4.62 twitter’da bir anda ülke gündemine yerleşti. Dolar kurunun 4 lira 62 kuruş seviyesine gelmesinin ardından twitter kullanıcıları sosyal medyadan yükselişe karşı tepkilerini dile getiren paylaşımlarda bulundu. Dolar 4.62 civarında iken twitter’da çok sayıda mesajlar atıldı. 

\"\"
 

Dolar yükselecek mi? Dolar ne zaman düşecek?


Dolar kurundaki yükselişin seçimlere kadar devam edebileceğini ifade eden uzmanlar, seçimlerden sonra Dolar’ın ve Euro’nun düşüşe geçeceğini iddia ediyor. 
 

Twiter’da Dolar 4.62 paylaşımları (22 Mayıs 2018)


@dr_farukince : Kim dolar 4.62 diyorsa yalan söylüyor!
Algı yapmayın zira dolar 4.66.....
@EserGaziEser : Dolar 4.62 deyip cumhurun moralini bozmayın.Dolar/TL yerine TL/Dolar kurunu takip ederseniz düzenli olarak düştüğünü görürsünüz.

@faiktufan59 : dolar 4,62 değil 4,65 olmuş

@metenago : Benzine yaptıkları gibi dolar yükseldi haberleri de yasaklansın.
Dolar 4.62

@xelilert : Dolar 4.62 ama yakinda 1 dolar 1 tl olacak nasil mi?
 1 dolar 10 tl oldugunda reis bir sıfır daha atacak

İŞTE DOLAR MESAJLARI! TIKLA

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "dolar-462-mi-oldu-dolar-462-ne-demek-dolar-su-anda-kac-tl-350285h/", "22 Mayıs 2018, Salı 16:09", "1", "", ""];hbr[3] = [350284, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/gokhan_kirdar_kimdir_kac_yasinda_nereli_ne_is_yapiyor_gokhan_kirdarin_saglik_durumu_nasil_gokhan_kirdara_ne_oldu_gokhan_kirdar_hastaneye_kaldirildi_son_dakikaDY.jpg", "Gökhan Kırdar kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? (Gökhan Kırdar’ın sağlık durumu nasıl? Gökhan Kırdar’a ne oldu? (Gökhan Kırdar son dakika)", "Gökhan Kırdar’ın son dakika hasteaneye kaldırılmasının ardından Gökhan Kırdar’ın sağlık durumunu merak eden insanlar aynı zamanda hastanede yoğun bakıma kaldırılan Gökhan Kırdar kimdir, kaç yaşında, nereli ve Gökhan Kırdar ne iş yapıyor? sorularını da merak etmeye başladı. Son dakika Gökhan Kırdar haberleri FutbolArena’da!", "
FutbolArena - Gökhan Kırdar hastaneye kaldırıldı. Gökhan Kırdar’ın hastaneye kaldırılmasının ardından Gökhan Kırdar’ın kim olduğu merak edilirken, aynı zamanda Gökhan Kırdar yoğun bakımda mı ve Gökhan Kırdar’ın sağlık durumu nasıl? sorularına da yanıt aranmaya başladı. Peki Gökhan Kırdar neden hastaneye kaldırıldı? Gökhan Kırdar’a ne oldu? Gökhan Kırdar’ın sağlık durumu nasıl? Gökhan Kırdar’a dair son dakika gelişmelerine haberimizin devamından bulabilirsiniz. 

Müzik piyasasının ünlü isimlerinden ve aynı zamanda birçok diziye beste yapan Gökhan Kırdar’ın hastaneye kaldırılmasının ardından Gökhan Kırdar kısa süre içinde twitter’da trend topic listesine girdi. Gökhan Kırdar’ın ağzından kan geldiği ve bunun üzerine hastaneye kaldığı öne sürüldü. Peki Gökhan Kırdar hangi hastanede? Gökhan Kırdar tedavisine Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor.  Gökhan Kırdar özellikle Türkiye’nin fenomen dizilerinden Kurtlar Vadisi için yaptığı müziklerle ün kazanmış bir müzisyen. Vatandaşlarının büyük bölümünün Kurtlar Vadisi aracılğıyla tanıdığı Gökhan Kırdar’a dair bilgiler, Gökhan Kırdar kimdir ve Gökhan Kırdar kaç yaşında, nereli? soruları dışında Gökhan Kırdar ne iş yapıyor ve Gökhan Kırdar’ın sağlık durumuna dair bilgilere haberimizin devamından ulabilirsiniz. 
 

Gökhan Kırdar kimdir?


1970 tarihinde Aydın’da hayata gözlerini açan usta müzisyen 47 yaşındaki Gökhan Kırdar, ortaöğrenimini İzmir’de bitirdi. Ardından üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşen Gökhan Kırdar burada Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü tamamlayarak mezun oldu. 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin’de Mimarlık alanında eğitim alan Kırdar, buradan mezun olduktan sonra ilk şarkısını çıkardı. Ardından 1997 yılında, kendi müzik şirketi Loopus’u kurdu.
\"\"
 

Gökhan Kırdar dizi müzikleri


2002’den bu yana “Kurtlar Vadisi” TV dizisinin müziklerini hazırlayan Kırdar, 2004’de “Kurtlar Vadisi” Vol.1 ve Vol.2 dizi soundtrack albümlerini yayımladı. İşte Gökhan Kırdar’ın dizi müzikleri:

Kurtlar Vadisi
Haziran Gecesi
Yabancı Damat
Yağmur
Anlat İstanbul

Son dakika Aktüel Haberleri FutbolArena’da!

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "gokhan-kirdar-kimdir-kac-yasinda-nereli-ne-is-yapiyor-gokhan-kirdarin-saglik-durumu-nasil-gokhan-kirdara-ne-oldu-gokhan-kirdar-son-dakika-350284h/", "22 Mayıs 2018, Salı 15:58", "1", "", ""];hbr[4] = [350283, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/nene_hatun_kimdir_nenehatun_twitter_etiketi_neden_gundem_oldu_nene_hatun_hayati3o.jpg", "Nene Hatun kimdir? #NeneHatun twitter etiketi neden gündem oldu? (Nene Hatun hayatı)", "Nene Hatun kimdir? Nene Hatun hayatı hakkında bilmedikleriniz neler? Twitter’da gündem olan #NeneHatun etiketi sonrası insanlar Nene Hatun kimdir sorusunu sormaya başladı. Nene Hatun hakkında bilmediklerinizi sizler için derledik.", "
Nene Hatun kimdir, kaç yaşında vefat etti? Nene Hatun nerede doğdu? Nene Hatun aslen nereliydi? Nene Hatun hayatı hakkında bilmedikleriniz neler? Nene hatun Rus savaşında ne yaptı?
 

Nene Hatun hayatı - Nene Hatun kimdir? (#NeneHatun twitter)


Erzurum doğumlu olan Nene Hatun, 1857 doğumludur. Nene Hatun Erzurum’un Pasinler ilçesine bağlı Çeperler köyünde dünyaya geldi. Osmanlı ile Rus savaşı arasında kahramanlık gösteren Nene Hatun tarihe adını yazdırmıştı. Yeni evli olan ve 20 yaşlarında olan Nene Hatun kahramanca düşmana karşı savşamıştır. 

\"\"
Kocaesi cephede savaşan Nene Hatun kundaktaki 3 aylık kızını emzirdikten sonra onlara veda ederek cepheye koşmuştur. Ağabeyinin tüfeğini alarak Tabya’ya koşarak giden Nene Hatun Rus askerlerin ateşi sonrası yaralandı. Nene Hatun yaralı olmasına rağmen etraftaki yaaralılara yardım ederek dikkat çekmişti. Nene Hatun ve Erzurumlu vatandaşların vatan sevgisi ve mücadelesiyle o gece Rus askerleri bölgeden uzaklaştırılmıştı. 

Savaştan sonra da Nene Hâtun, destan kahramanlarına yaraşır bir asâletle yaşadı. Kendisini ziyâret eden NATO’da görevli Amerika’lı subayın bir sorusuna: "O zaman vazifemi yapmıştım. Bu gün de ilerlemiş yaşıma rağmen aynı hizmeti, daha mükemmeliyle yapacak güç ve heyecana sahibim." cevabını vermişti. 

#NENEHATUN TWITTER MESAJLARI İÇİN TIKLA!

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "nene-hatun-kimdir-nenehatun-twitter-etiketi-neden-gundem-oldu-nene-hatun-hayati-350283h/", "22 Mayıs 2018, Salı 15:57", "1", "", ""]; slide[0] = [350280, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/bedelli_askerlik_2018_son_dakika_bedelli_askerlik_cikacak_mi_iR.jpg", "Bedelli Askerlik 2018 son dakika! Bedelli Askerlik çıkacak mı?", "Bedelli Askerlik çıkacak mı? Bedelli Askerlik 2018 son akika haberleri arasında öne çıkanları sizler için bir araya getirdik. Bedelli Askerlik çıktı mı? Bedelli Askerlik 2018 ne zaman yasalaşacak? Sosyal medyada kampanya başlatan vatandaşlar Bedelli Askerlik ne zaman gelecek sorusunu sormaya devam ediyor.", "bedelli-askerlik-2018-son-dakika-bedelli-askerlik-cikacak-mi-350280h/", "22 Mayıs 2018, Salı 15:47", ""];slide[1] = [350261, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/benzine_zam_mi_geldi_motorine_zam_mi_geldi_benzin_ve_motorine_zam_mi_geldi_benzin_ve_motorin_fiyatlari_2018qf.jpg", "Benzine zam mı geldi? Motorine zam mı geldi? (Benzin ve motorin fiyatları 2018", "Benzin fiyatları ne oldu? Benzine zam geldi mii? Benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Benzin ve motorine zam gelip gelmediğini merak eden araç sahipleri ve milyonlarca vatandaşlar için benzin zammı hakkındaki son dakika gelişmelerini derledik. ", "benzine-zam-mi-geldi-motorine-zam-mi-geldi-benzin-ve-motorin-fiyatlari-2018-350261h/", "22 Mayıs 2018, Salı 11:34", ""];slide[2] = [350250, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_birsen_kimdir_nereli_survivor_birsenin_instagram_hesabi_birsen_bekgoz_kac_yasinda7k.jpg", "Survivor Birsen kimdir, ne iş yapar? Survivor Birsen’in instagram hesabı (Birsen Bekgöz nereli, kaç yaşında?", "Survivor’da elenen son yarışmacı olan Birsen’in adaya veda etmesinin ardından hem Birsen fanları, hem de Survivor izleyicileri Survivor Birsen’in kim olduğunu merak etmeye başladı. Survivor Birsen, yani Birsen Bekgöz adaya veda eden son yarışmacı olurken, Birsen Bekgöz hakkında bilmeniz gerekenleri haberimizin devamında bulabilirsiniz. Survivor Birsen kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? Survivor Birsen evli mi? Survivor Birsen’in instagram hesabı ne? Tüm bu soruların yanıtları FutbolArena’da", "survivor-birsen-kimdir-ne-is-yapar-survivor-birsenin-instagram-hesabi-birsen-bekgoz-nereli-kac-yasinda-350250h/", "22 Mayıs 2018, Salı 00:27", ""];slide[3] = [350249, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_yeni_bolum_fragmani_izle_survivor_78_bolum_fragmani_izle_survivor_yeni_bolum_22_mayis_2018_saliOy.jpg", "Survivor yeni bölüm fragmanı (İZLE) - Survivor 78. bölüm fragmanı İZLE - (Survivor yeni bölüm 22 Mayıs 2018 Salı)", "Survivor tutkunları son bölümü izledikten sonra Survivor yeni bölüm fragmanı, Survivor 78. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 78. bölüm fragmanını nasıl izlerim? Survivor yeni bölüm fragmanına dair özet ve Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. ", "survivor-yeni-bolum-fragmani-izle-survivor-78-bolum-fragmani-izle-survivor-yeni-bolum-22-mayis-2018-sali-350249h/", "22 Mayıs 2018, Salı 00:22", ""];slide[4] = [350247, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_son_bolum_izle_survivor_77_bolum_21_mayis_2018_pazartesi_izle_survivorda_21_mayis_2018_kim_elendi2l.jpg", "Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 77. bölüm 21 Mayıs 2018 Pazartesi İZLE - Survivor’da 21 Mayıs 2018 kim elendi?)", "Survivor son bölümünü izlemek ve Survivor son bölüm ödül oyununu izlemek için gelişmeler haberimizde. Peki Survivor son bölümü olan Survivor 77. bölümünde neler yaşandı? Survivor son bölümünü izlemeyenler için Survivor son bölüm ödül oyunlarının sonuçları, Survivor haftanın en iyi performans sergileyen yarışmacıları ve aynı zamanda Survivor son bölümünde ada konseyinde elenme adaylarının sözleri, kısacası Survivor 77. bölüm olan Survivor son bölümüne dair tüm detaylar haberimizde. ", "survivor-son-bolum-izle-survivor-77-bolum-21-mayis-2018-pazartesi-izle-survivorda-21-mayis-2018-kim-elendi-350247h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 23:55", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });