comScore

İrlanda Cumhuriyeti, Türkiye maçı kadrosunu açıkladı

08 Mart 2018, Perşembe 19:32

İrlanda Cumhuriyeti, Türkiye ile yapacağı hazırlık maçı öncesinde 30 kişilik kadrosunu açıkladı.

FutbolArena - Milli Takım ile 23 Mart'ta hazırlık maçında karşı karşıya gelecek olan İrlanda Cumhuriyeti'nde 30 kişilik kadro açıklandı. İrlanda Milli Takım Teknik Direktörü Martin O'Neill, Türkiye maçı öncesi açıklamalarda da bulundu. 


Martin O'Neill'in Türkiye maçı açıklaması


Türkiye ile yapacakları maçın iyi bir test olacağını söyleyen O'Neill, "Uluslar Ligi öncesinde öncesinde böyle rekabet düzeyi yüksek maçlar oynamamız önemli. Oyuncularım bu maçta, kadroda olmayı hakettiğini gösterme şansı bulacak" ifadelerini kullandı.


İrlanda Cumhuriyeti'nin Türkiye maçı kadrosu


İrlanda Cumhuriyeti 23 Mart'ta Antalya Stadı'nda oynanacak olan hazırlık maçının kadrosunu da belirledi. İrlanda Futbol Federasyonu 30 kişilik kadroyu resmi twitter hesabından açıkladı. İşte İrlanda'nın Türkiye maçı kadrosu... 

  

Türkiye - İrlanda Cumhuriyeti hazırlık maçı bilet fiyatları


A Milli Takımımızın İrlanda Cumhuriyeti ile 23 Mart 2018 Cuma günü saat 20.30'da Antalya Stadyumu'nda oynayacağı özel karşılaşmanın internet üzerinden bilet satışı, Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri için başladı.
Kırmızı Üyeler'in internet üzerinden öncelikli bilet satın alma hakkı, üç gün devam edecek. Satın alınan biletler, ücretsiz kargo ile futbolseverlere ulaştırılacak.Türkiye-İrlanda Cumhuriyeti maçının bilet fiyatları, 1. Kategori 30 TL, 2. Kategori 15 TL ve 3. Kategori 10 TL olarak belirlendi.

A Milli Futbol Takımımız ile ilgili son gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (23 Mart 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.