comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hikmet Karaman'dan Fenerbahçe maçı sonrası hakeme tepki

27 Kasım 2016, Pazar 23:17
Hikmet Karaman'dan Fenerbahçe maçı sonrası hakeme tepki

Hikmet Karaman, Fenerbahçe maçının ardından hakem hatalarını eleştirdi. 

FutbolArena - Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 5-1 kaybettikleri Fenerbahçe maçının kendi yaptıkları hataların yanı sıra hakemin de hatalar yaptığını söyledi. 

"İLK GOLDEN ÖNCE SOW OFSAYTTA"
"Sow'un ilk golü o atıyor. Ofsayttan kendine avantaj teşkil ediyor. Verilebilir miydi tartışılacak bir konu. 2. golü yedik. Hata bizim. 3. golü de yedik. 3. gol öncesi ise acaba faulü ilk başta bizim lehimize verebilir miydi? Hepimiz itiraz ettik. Oyuncularımın konsantrasyonu da o itiraza yönelikti. Sonra 3-1 oldu. Tabi ki o pozisyonlarda hatalarımız da vardı ama 3-1'in altından kalkmak kolay değildi. Karşınızda kaliteli ve iyi kadrosu olan bir takım var. İkinci yarı için fazla konuşmaya gerek yok. Rakibi tebrik ediyoruz."

"O ZAMAN İSMAİL'E DE KIRMIZI VERİLSİN."

Hikmet Karaman, Jantscher'in kırmızı kart pozisyonu yakkında, "4. hakeme gittim. Hocam kırmızı kartı sen verdirdin dedim. Dedin ki, basma var. Güzel yardımcı oluyorsun. Şimdi o basmayı orta hakem kasti mi yoksa değil mi diye algılayamadı. Pat diye kırmızı verdi. O zaman İsmail'e de var son pozisyon kırmızı. Durmadan kırmızı kart verebilirsiniz." diye konuştu. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.