comScore

Galatasaray Galatasaray

Devre arasında hangi takım transfer yapmalı?

16 Aralık 2015, Çarşamba 13:44
Devre arasında hangi takım transfer yapmalı?

Süper Lig'de devre arası transfer dönemi yaklaşırken Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor transfer yapacak mı?

FutbolArena - Süper Lig'de 15 hafta geride kalırken devre arası transfer dönemine az bir süre kaldı.

Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un devre arası transfer yapıp yapmayacağı merak konusu.

Galatasaray transfer yapacak mı?


FutbolArena'nın resmi twitter adresinde 4 büyük takımdan hangisinin devre arası transfer yapması gerektiğini sorduk.

Katılımcıların büyük bir çoğunluğu Galatasaray'ın devre arası transfer yapması yönünde oy kullandı.

İşte devam etmekte olan anketimiz
FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Galatasaray’da
Galatasaray’da Burak Elmas’tan Fatih Altaylı’ya yanıt
\"Süper
Süper Lig’de Belhanda ve Dirar’ın ilginç istatistiği!
", "haber/galatasaray/220963/68/devre-arasinda-hangi-takim-transfer-yapmali.html", "16 Aralık 2015, Çarşamba 13:44", "3440", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[1] = [350569, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ultraslandan_mustafa_cengize_buyuk_destek_genel_kurul_gri_deseneL5.jpg", "ultrAslan’dan Mustafa Cengiz’e büyük destek ’’Genel kurul gri desene!’’", "Galaatasaray tribün grubu ultrAslan’dan yarın yapılacak seçimli kongre öncesinde Mustafa Cengiz’e büyük destek geldi.", "
FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü 26 Mayıs Cumartesi günü yeni başkanını seçecek. Geçtiğimiz günlerde yapılacak seçim öncesinde Mustafa Cengiz ve yönetiminin istikrardan yana seçilmesi gerektiğini açıklayan ultrAslan tribün gurubundan Mustafa Cengiz’e bir destek daha geldi.

Galatasaray Spor Kulübü başkanlığı döneminde taraftar ile yıldızı barışmayan Dursun Özbek’in karşısında en güçlü aday olan Mustafa Cengiz’e ultrAslan’dan büyük destek geldi.
ultrAslan resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda yarın yapılacak seçimli kongre öncesinde Mustafa Cengiz ve yönetimine büyük destek geldi. Paylaşılan video da ’’Genel Kurul #GRİ Desene!’’ notu düşüldü.

Galatasaray Spor Kulübü mevcut başkanı Mustafa Cengiz’in yarın yapılacak seçimde oy pusuları gri renk olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


İŞTE O VİDEO
 

Genel Kurul #GRİ Desene!#ultrAslan pic.twitter.com/s02yv59u5p

— ultrAslan (@ultrAslan) 25 Mayıs 2018


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/ultraslandan-mustafa-cengize-buyuk-destek-genel-kurul-gri-desene-350569h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 00:19", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[2] = [350556, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fatih_altayli_ozan_korkuta_yuklendi_dursun_ozbek_secilirse_bu_kotulugun_hesabini_nasil_verecekSu.jpg", "Fatih Altaylı, Ozan Korkut’a yüklendi ’’Dursun Özbek seçilirse bu kötülüğün hesabını nasıl verecek?’’", "Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Fatih Altaylı, başkan adaylarından Ozan Korkut ve yönetimine sosyal medya hesabından yüklendi.", "
FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü, 26 Mayıs Cumartesi günü yapılacak seçimli konre ile yeni başkanını belirleyecek. Mevcut başkan Mustafa Cengiz’in karşısında eski başkan Dursun Özbek ve yeni aday Ozan Korkut yer alacak.


Fatih Altaylı’nın Ozan Korkut tweeti


Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden ve eski yöneticilerden Fatih Altaylı sosyal medya hesabından başkan adayı Ozan Korkut’a yüklendi. Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz’in karşısında Dursun Özbek ile çıkacak olan Ozan Korkut’un oyları böleceğini ve bu durumun Dursun Özbek yönetimine yaracağını ifade ederken şu paylaşımda bulundu;

’’KÖTÜLÜĞÜN HESABINI NASIL VERECEK?’’
’’Dursun Özbek bölünen oylardan faydalanıp yeniden başkan olursa Ozan Korkut ve arkadaşları Galatasaray’a yaptıkları bu kötülüğün hesabını nasıl verecek.’’

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Dursun Özbek bölünen oylardan faydalanıp yeniden başkan olursa Ozan Korkut ve arkadaşları Galatasaray a yaptıkları bu kötülüğün hesabını nasıl verecek

— Fatih Altayli (@fatihaltayli) 25 Mayıs 2018


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/fatih-altayli-ozan-korkuta-yuklendi-dursun-ozbek-secilirse-bu-kotulugun-hesabini-nasil-verecek-350556h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 21:28", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [350553, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/feghouliden_milli_takim_tartismalarina_galatasarayli_savunma_45_ay_sakat_sakat_oynadimmx.jpg", "Feghouli’den milli takım tartışmalarına Galatasaraylı savunma ’’4-5 ay sakat sakat oynadım!’’", "Galatasaray’ın Cezayir Milli Takım oyuncusu Sofiane Feghouli’nin sakatlığı nedeni ile milli takım davetine eşlik etmemesi ülkesinin basınında gündem oldu.", "
FutbolArena - Sezon başında büyük beklentiler eşliğinde İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Ham United ekibinden 4,5 milyon Euro karşılığında transfer edilen ve geldiği ilk sezonunda Galatasaray ile şampiyonluk yaşayan Sofiane Feghouli ülkesinde tartışma konusu oldu.


Sofiane Feghouli milli takıma neden gitmedi?


Uzun yıllar Cezayir Milli Takım formasını terleten Sofiane Feghouli bu sezon milli takımda göstermiş olduğu performans ile sık sık eleştirilmiş ve sezon içerisinde de bir kaç kez takıma çağırılmamıştı.

Sofiane Feghouli sakatlığını öne sürerek Cezayir Milli Takımı’ndan affını istemesi ülkesinde olay oldu. Feghouli’nin milli takımı boykot ettiğine yönelik haberler üzerinde Galatasaray’ın yıldız oyuncusu açıklamada bulundu.
’’GALATASARAY’IN ŞAMPİYONLUĞU İÇİN...’’

Sofiane Feghouli yaptığı açıklamada ’’4-5 ay önce aşil tendonumda sakatlık yaşadım. Sağlık heyetim ile yaptım fikir birliği ile takımıma yardımcı olmaya devam ettim. Rahatsızlığıma rağmen Galatasaray’ın şampiyonluğu kazanmasında yardımcı olmak istedim. Yeni sezon öncesinde tadavi olmam gerekiyor’’ açıklamasında bulunarak kendisini savundu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

#Algeria #TeamDZ pic.twitter.com/dPEGB81sSM

— Sofiane Feghouli (@sffeghouli) 25 Mayıs 2018


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/feghouliden-milli-takim-tartismalarina-galatasarayli-savunma-45-ay-sakat-sakat-oynadim-350553h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 20:59", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [350549, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/levent_nazifoglundan_flas_dursun_ozbek_karari_davetine_katildi6q.jpg", "Levent Nazifoğlu’ndan flaş Dursun Özbek kararı! Davetine katıldı..", "Birlikte görev yaptıktan sonra yaşanan ayrılıkla birlikte televizyon programlarında açıkca Dursun Özbek’i eleştiren Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek’in verdiği iftar yemeğine katıldı.", "
FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü, 26 Mayıs Cumartesi günü olağan seçimli kongre ile yeni başkanını seçecek. Yapılacak seçimli kongrede mevcut başkan Mustafa Cengiz’in karşısında Ozan Korkut ve Dursun Özbek yarışacak.

Galatasaray’da daha önce Dursun Özbek ile çalışan daha sonra yaşanan fikir ayrılıkları sonrasında yollarını ayıran iki isim yeniden buluştu. Dursun Özbek’in Point Hotel’de verdiği iftara Galatasaray Eski Sporcular Derneği Başkanı Levent Nazifoğlu da katıldı.
Levent Nazifoğlu, Dursun Özbek yönetiminden olaylı şekilde istifa edip divan kurulu toplantısında eski başkan Dursun Özbek’e karşı kullandığı sert sözler nedeniyle tartışmıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/levent-nazifoglundan-flas-dursun-ozbek-karari-davetine-katildi-350549h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 20:32", "1", "Galatasaray", "galatasaray"]; slide[0] = [350546, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengizin_galatasaray_tv_karari_olanaklarini_kullanmadimk6.jpg", "Mustafa Cengiz’in GS TV kararı ’’Olanaklarını kullanmadım!’’", "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in seçim sürecinde diğer adayların aksine Gs Tv’ye neden çıkmadığını açıkladı.", "galatasaray/mustafa-cengizin-gs-tv-karari-olanaklarini-kullanmadim-350546h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 19:36", "Galatasaray"];slide[1] = [350545, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengizden_secim_aciklamasi_taskinlik_olmadandS.jpg", "Mustafa Cengiz’den seçim açıklaması ’’Taşkınlık olmadan...’’", "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 26 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek seçimli kongre öncesinde camiaya seslendi.", "galatasaray/mustafa-cengizden-secim-aciklamasi-taskinlik-olmadan-350545h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 19:14", "Galatasaray"];slide[2] = [350544, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/galatasaray_itirafi_2017_yilinda_gitmesini_soyledims8.jpg", "Galatasaray itirafı: \"2017 yılında gitmesini söyledim\"", "Rusya Premier Lig takımlarından Krasnodar’da forma giyen 21 yaşındaki Rumen futbolcu Andrei Ivan’ın eski menajeri, 2017 yılında Galatasaray’dan teklif olduğunu söyledi. ", "galatasaray/galatasaray-itirafi-2017-yilinda-gitmesini-soyledim-350544h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 19:11", "Galatasaray"];slide[3] = [350542, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dursun_ozbek_taraftara_seslendi_ucaklar_kalkacak9b.jpg", "Dursun Özbek taraftara seslendi ’’Uçaklar kalkacak!’’", "Galatasaray’da Ocak ayında alığı seçim doğrultusunda olağanüstü seçimli konreye giden ve koltuğu Mustafa Cengiz’e kaptıran Dursun Özbek iddialı konuştu. Mustafa Cengiz ile 4 ay önce girdiği başkanlık yarışını kaybeden Dursun Özbek rövanşı almaya kararlı.", "galatasaray/dursun-ozbek-taraftara-seslendi-ucaklar-kalkacak-350542h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 18:27", "Galatasaray"];slide[4] = [350537, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/gomisten_turkiyenin_euro_2024_adayligina_destekp1.jpg", "Gomis’ten Türkiye’nin EURO 2024 adaylığına destek", "Galatasaraylı Bafetimbi Gomis’ten Türkiye’nin EURO 2024 adaylığına destek geldi.", "galatasaray/gomisten-turkiyenin-euro-2024-adayligina-destek-350537h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 17:22", "Galatasaray"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });