comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da acil durum! 'Para lazım'

09 Şubat 2015, Pazartesi 10:20
Galatasaray'da acil durum! 'Para lazım'

Maddi açıdan zor günler geçiren G.Saray yönetimi, dün olağanüstü toplandı. Özbek arkadaşlarından ellerini ceplerine atmalarını istedi

Galatasaray'da pazar günü kritik bir zirve gerçekleştirildi.
 
Başkan Yardımcısı Dursun Özbek, yöneticileri tek tek arayarak toplantıya davet etti. Pazar gününü aileleriyle dinlenerek geçirmeyi planlayan yöneticilerin çoğu programlarını iptal etti ve Özbek'le bir araya geldi.
 
Görüşmede gündem maddesi, kulübün mali durumuydu. "Para lazım" diyerek acı tabloyu özetleyen Dursun Özbek, yönetici arkadaşlarından yardım istedi.
 
KASADA HİÇ PARA KALMADI
 
Dursun Özbek'in alarma geçme nedeni, 2023'e kadar gelirleri temlik altında olan sarı-kırmızılı kulübün sıfırı tüketmesi…
 
Duygun Yarsuvat başkanlığındaki yönetim, TFF'den alınan ödüllerin tamamını çekti. Liv Hospital'ın 5 sene için basketbol takımına verdiği 5.5 milyon TL'lik senet 4 milyon 250 bin TL'ye kırdırıldı. Bunun yanı sıra Dursun Özbek, kişisel kefaletiyle bankadan kredi çekti. Futbol takımına geçtiğimiz hafta 5 milyon Euro'luk ödeme yapıldı ve kasada para kalmadı.
 
Finansmandan sorumlu yönetici Özbek de artık nakit akışını sağlayamadığı için pazar günü acil bir toplantı gerçekleştirdi.

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.