comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe kulübü, Galatasaray maçı öncesi taraftarı uyardı!

23 Şubat 2015, Pazartesi 16:10
Fenerbahçe kulübü, Galatasaray maçı öncesi taraftarı uyardı!

Fenerbahçe, resmi internet sitesi aracılığıyla taraftarlarına uyarılardan oluşan bir açıklama yayımladı

FutbolArena - Süper Lig'de sahasında Akhisar Belediyespor'u konuk edecek olan Fenerbahçe, maça gelecek taraftarlar ile ilgili uyarı niteliği taşıyan bir açıklama yaptı. İnternet sitesinden yapılan açıklamada “Çirkin ve kötü tezahürat” ve “Saha olayları” edeniyle kulübün isim belirtilmesede Galatasaray maçı öncesinde ceza sınırında bulunduğu vurgulandı.
 
Fenerbahçe'nin o açıklaması!
 
Bugün sahamızda karşılaşacağımız Akhisar Belediyespor karşılaşmasında, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı tribünlerinde yer alacak olan taraftarlarımız, şüphesiz ki her zaman olduğu gibi takımımızın 12. Adamı olarak en önemli itici gücü olacaktır.
 
20. şampiyonluğa doğru emin adımlarla ilerleyen takımımızı, bu yolda yalnız bırakmamak adına tüm taraftarlarımızdan ricamız, yapılması muhtemel tahriklerden özenle kaçınarak sadece ve sadece takımımıza destek vermek olacaktır.
 
“Çirkin ve kötü tezahürat” ve “Saha olayları” nedeniyle ceza sınırında bulunan kulübümüz, bu cezaların herhangi birinin tekrarı durumunda muhtemel tribün kapatma cezasıyla karşı karşıya kalacaktır.
 
Bu nedenle, taraftarlarımızı en ufak bir tahrike kapılmadan, çirkin ve kötü tezahüratlardan uzak durarak yalnızca takımımıza destek vermeye davet ediyoruz.

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.