comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Ersan'ın cezasına itiraz edebilir

18 Şubat 2014, Salı 09:32

Beşiktaş'ta Bursaspor maçında tartışmalı bir kırmızı kart gören Ersan Adem Gülüm için TFF'ye itiraz talebi olabilir.

Beşiktaş'ta Bursaspor maçında kırmızı kart gören Ersan Gülüm için girişimler olabilir.

Bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısında bu pozisyonun masaya yatıracaklarını dile getiren Genel Sekreter Metin Albayrak, “Yönetim kurulu toplantısında olayı tüm detaylarıyla ele alacağız. Gerekirse kırmızı karta itiraz edeceğiz ama önce kendi aramızda konuşup bir değerlendirmede bulunmalıyız” ifadelerini kullandı.

Ersan için erteleme konusunun da gündeme geldiği, ancak talimat nedeniyle en az bir maç ceza çekmesinin kaçınılmaz olmasından dolayı bu beklentilerinin kalmadığı belirtildi. Kartal, Ersan'ın bugün Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderilip gönderilmediğine bakacak, buna göre stratejisini belirleyecek.

Belgin'e vefa

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden ve futbolcularından Şevket Belgin'in adının verildiği spor salonu bugün açılacak. Dikilitaş'taki Süleyman Seba Spor Salonu'nun hemen arka tarafında yer alan ve 91 yaşında hayata gözlerini yuman eski yöneticinin adını taşıyan Şevket Belgin Spor Salonu'nun, siyah-beyazlı kulübe amatör branşlarda hizmet vereceği kaydedildi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın bizzat yapacağı açılışa, yönetim kurulu üyelerinin de katılacağı belirtildi.

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.