comScore

Günlük Burç Yorumları Aslan, Oğlak, Başak, İkizler Aşk (12 Mart Pazartesi) Hayatınızda çok şey değişecek!

12 Mart 2018, Pazartesi 12:45

Günlük burç yorumlarını okumak için doğru adrestesin! Burcunu oku, yakın gelecekte seni nelerin beklediğini hemen öğren! 12 Mart 2018 Pazartesi burcumda neler var? köşesini FutbolArena editörleri derledi. 

FutbolArena - Günlük burç yorumlarını nasıl okuyabilirim? 12 Mart Günlük burç yorumlarınızı sizler için derledik. Burcumda bugün ne var? Günlük burç yorumları değerlendirmek için haberimizin devamına göz atabilirsiniz. 


Koç Burcu (12 Mart Pazartesi)


Çift ruhlu günün etkisindeyiz. Başarmak için hırslı olmak gerektiğine inanacağın bir gün. Hırslı olmaya çalışırken ani kararla almak zorunda kalabilirsin. İlişkisi olan bir koç burcuysan, sevgilinin önemli bir mesele hakkındaki umursamaz tavrına sinirlenebilirsin. Akşam saatlerinde yalnız kalmayı tercih edebilirsin. 


Boğa Burcu (12 Mart Pazartesi)


Çift ruhlu günün etkisindeyiz. Yakın arkadaşın ilişkisinde yaşadığı sıkıntıları anlatmak isteyebilir. Olaylara tarafsız yaklaşman gerektiğini bilmen seni zorlayacak. Sosyal medya üzerinden eski bir tanıdığınla iletişime geçebilirsin. 


İkizler Burcu (12 Mart Pazartesi)


Çift ruhlu günün etkisindeyiz. Değişen ruh halinden dolayı istikrarlı davranmakta zorluk çekebilirsin. Gönüllü olarak katıldığın bir projede yeniden yer almanı isteyebilirler. Acil olan işlerin biriktiğini fark edebilirsin. Evraklarla ilgili hata yapmamak için daha dikkatli davranman gerekebilir. 


Yengeç Burcu (12 Mart Pazartesi)


Çift ruhlu günün etkisindeyiz. Bugün hataya yer vermek istemeyecek. Her şeyin kusursuzca ilerlemesi için kontrolü elinde tutmaya çalışabilirsin. Değer verdiğin kişiye, yapmak istediğin işle ilgili planlarını anlatacaksın. Stres kaynaklı baş ağrısı yaşayabilirsin.


Aslan Burcu (12 Mart Pazartesi)


Çift ruhlu günün etkisindeyiz. Bugün idealist yönün baskın çıkacak. Kariyerinde ilerlemek için çeşitli kurslara yazılabilir, sınav hazırlıkları yaoabilirsin. Sevgilisi olmayan bir Aslan burcuysan iş ya da sosyal ortamda tanışacağın kişiyle aranda bir aşk başlayabilir. Biraz kilo aldığını düşünüp, yeme alışkanlığında ufak bir değişikliğe gidebilirsin. 


Başak Burcu (12 Mart Pazartesi)


Çift ruhlu günün etkisindeyiz. İşteki titizliğin hayatının her yanına yansıyacak. Öyle ki çevrendeki diğer kişilerin de böyle olmaları için ısracı olabilirsin. Eğitimi süren bir Başak burcuysan, bazı konularda pürüzler yaşayabilirsin. Aile içerisinde yaşanan dargınlık, aile büyüklerinin araya girmesiyle son bulabilir.


Terazi Burcu (12 Mart Pazartesi)


Çift ruhlu günün etkisindeyiz. Yapmak istediğin yatırımlar seni birçok konuda araştırma yapmaya zorluyor. Fakat yatırım yaparken çok dikkatli olman grekecek. Kazanından faydalanmak isteyenler olabilir. Evini, zevkini yansıtacak şekilde düzenleyebilirsin. Yapacağın bir ziyaret, manevi duyguların ne kadar kıymetli olduğunu anlamanı sağlayacak. 


Oğlak Burcu (12 Mart Pazartesi)


Hayal ettikleriniz bir anda sizin önünüze gelebilir. Bunun için hazırlıklı olmalısınız. İnsanlara karşı tutumunuz son günlerde değişecektir. Bu süreçte yapmak istediğin yatırım varsa, sakın erteleme. Doğru zaman, şimdi! Gönlünün akıp gitiği yerde, seni bulanlar olacaktır
Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Not: Yorum Zeynep Turan

FutbolArena haber turu (19 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.