comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Gökhan Gönül'ün istifa etmesi gerekir'

30 Kasım 2016, Çarşamba 16:48
'Gökhan Gönül'ün istifa etmesi gerekir'

Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Ercanlar, Fenerbahçe'den ihracı istenen Gökhan Gönül ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena Röportaj - Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Fenerbahçe sahasında Beşiktaş ile kaşrılaşacak. Sezon başında olaylı bir şekilde Fenerbahçe'den Beşiktaş'a transfer olan Gökhan Gönül'ün bu kritik derbi öncesi sarı lacivertli kulüpten ihracının istenmesi gündem yarattı.

Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Ercanlar, Gökhan Gönül ile ilgili yaşanan süreci ve neler olacağını FutbolArena'ya anlattı.
"BEŞİKTAŞ'TA OYNAYAN BİR OYUNCU FENERBAHÇE ÜYESİ OLMAMALI"

FutbolArena'ya konuşan Ahmet Ercanlar, "Fenerbahçe'de Gökhan Gönül kongre üyesi olmuştu. Ardından Beşiktaş'a transfer olmuştu. Fenerbahçe tüzüğüne göre Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a transfer olması için kulüpten izin alması gerekiyor. Bu nedenle kulüp üyeleri böyle bir başvuruda bulundu. Zaten Beşiktaş'ta oynayan bir oyuncunun Fenerbahçe üyesi olması garip bir durum. Gökhan Gönül'ün zaten kendisinin üyeliğini sonlandırması gerekirdi. Şimdi Gökhan Gönül'den bir savunma istenecek. Belki de onu beklemeden kendisi istifa edecek" ifadelerini kullandı.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.