comScore

Giresunspor Giresunspor

Giresunspor'da teknik direktör kim olacak?

18 Haziran 2017, Pazar 17:50
Giresunspor'da teknik direktör kim olacak?

Giresunspor'da teknik direktör arayışları sürüyor. Başkan Mustafa Bozbağ aceleci olmadıklarını söyledi.

FutbolArena - Giresunspor, Yücel İldiz ile yollarını ayırmasının ardından teknik adam arayışlarına başladı. TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da, kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktör için aceleci davranmadıklarını söyledi.
Bozbağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, listelerinde bulunan teknik direktör adaylarıyla görüşmelerin devam ettiğini belirtti.


Mustafa Bozdağ'dan Başkanlık açıklaması


İlk yapılan görüşmelerde bugüne kadar hiçbir teknik adamla anlaşamadıklarını ifade eden Bozbağ, "Telaffuz edilen rakamlar çok yüksek. Giresunspor'un ekonomik şartlarını aşan fiyatlar isteniyor. Belirtilen rakamları ödeme şansımız yok. O nedenle teknik direktör için aceleci davranmıyoruz. Giresunspor'un şartlarını kabul edecek, bunun yanı sıra bizi hedeflerimize ulaştıracak bir isim arayışımız var." diye konuştu.
Bozbağ, hem iç hem de dış transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydederek, "İç transferde anlaşmak istediğimiz oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor. İlk dış transferimizi de Sinan Özkan ile yapmıştık. Yine listemizde bazı oyuncular bulunuyor ve onlarla da görüşmelerimiz devam etmekte. Sezon hazırlık kampına kadar hem iç hem de dış transferde önemli yol almış olmayı hedefliyoruz." ifadelerini kullandı. 

TFF 1. Lig ile ilgili tüm gelişmeleri TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.