comScore
1 / 0

Gazete manşetleri - Gazete Oku (9 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (9 Şubat 2017)
FutbolArena - 9 Şubat Çarşamba 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 9 Şubat Çarşamba 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri

AMK gazetesinde Chelsea’nin devre arasında Muslera için 15 milyon euro önerdiği Galatasaray’ın kabul etmediği yazılmış. "Muslera 25 milyon" manşetiyle Uruguaylı kaleci için istenen fiyat belirtiliyor. Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin yankıları sürüyor. Fotomaç gazetesine göre PFDK’ya sevkedilen Şenol Güneş kendisini "Kjaer elime vurdu" diyerek savunacak. Fanatik gazetesinin manşetinde "Emre Belözoğlu’nun 500 maçlık hikayesi" yazıyor. Emre ile uzun bir ropörtaja imza atılmış.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.