comScore
1 / 11

Gazete manşetleri - Gazete Oku (8 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (8 Şubat 2017)
FutbolArena - 8 Şubat Çarşamba 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 8 Şubat Çarşamba 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri - 8 Şubat Çarşamba

 

Ziraat Türkiye Kupası’nda karşı karşıya gelen Beşiktaş - Fenerbahçe mücadelesinin yankıları sürerken, Fanatik Gazetesi manşetine karşılaşmada yaşanan olaylara atıfta bulunarak ‘’Pfdk’ya buyurun beyler’’ manşeti atmış. Akşam Gazetesi Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Fenerbahçe derbisi için söylediği ‘’Hatalıysak özür diler’’ ifadelerini taşımış. Fanatik Gazetesi, Teknik Direktör Riekerink’i manşetine taşıyarak ‘’Riekerink hesap verecek’’ manşetini kullanmış.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.