comScore
1 / 19

Gazete manşetleri - Gazete Oku (7 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (7 Şubat 2017)
FutbolArena - 7 Şubat 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 7 Şubat 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.
 

Gazetelerde bugünün manşetleri 

Bu hafta çok kritik bir maça çıkacak olan Riekerink için AMK gazetesi "Ya Bey Olacak, Ya Bye Denilecek" manşetini atmış. Akşam Spor Robin van Persie’nin Tosic’e yaptığı hareketin rapor edilmediğini kastederek"Tombala raporlara hiç girmedi" manşetiyle bu konuyu okuyucularına duyuruyor. Hürriyet Spor, "Bu Yıldızlar Neden Kulübede" başlığıyla Galatasaray’da Eren, Tolga, Sinan gibi isimlerin neden oynamadığını sorguluyor.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.