comScore
1 / 13

Gazete manşetleri - Gazete Oku (6 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (6 Şubat 2017)
FutbolArena - 6 Şubat 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 6 Şubat 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.
 

Gazetelerde bugünün manşetleri - 6 Şubat Pazartesi


Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş’ı 1-0’lık skorla eleyen Fenerbahçe Çeyrek Finale Yükseldi. AMK ve Habertürk Gazetesi Robin van Persie fotoğrafını kullanarak ‘’Gladyatör’’ manşetini kullanmış. Akşam Gazetesi ise ‘’Tiyatrocu Persie, kurban Tosic’’ manşetini kullanarak Tosic’in Robin Van Persie’nin tuzağına düştüğünü vurgulamış. Milliyet Gazetesi ise ‘’Van Munite’’ manşeti ile karşılaşmayı okuyucularına duyurmuş.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.