comScore
1 / 14

Gazete manşetleri - Gazete Oku (4 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (4 Şubat 2017)
Futbol Arena - 4 Şubat 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 4 Şubat 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

Gazetelerde manşetler bugün Galatasaray’ın Başakşehir’le oynayacağı maç üzerine atılmış. Posta, Kupada Müthiş Kapışma derken Güneş spor, Kupa Avcı’sı sahnede manşetini atmış. Fanatik gazetesi, 2 dev tek hedef: Arena’da zafer diyerek Fotomaç ise "Büyük düello" başlığıyla yarın oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini hatırlatmış.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.