comScore
1 / 12

Gazete manşetleri - Gazete Oku (2 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (2 Şubat 2017)
Futbol Arena Gazete - 2 Şubat 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 2 Şubat 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

Fanatik gazetesinde "Fener’de operasyon derbi sonrası" manşeti atılarak başkan Aziz Yıldırım’ın 3 gün sonra oynanacak Beşiktaş derbisi sonrası teknik direktör Dick Advocaat’la yollarını ayıracağını duyurmuş. Fotomaç gazetesinde ise Advocaat’ın gönderilmesi halinde ilk adayın sarı lacivertlilerin eski oyuncusu Roberto Carlos olduğu söylenmiş. Açık Mert Korkusuz gazetesinin manşetinde ise "Drogba’yı niye almadınız" şeklinde bir başlık var. Taraftarın Drogba’nın alınmamasına olan isyanını anlatan gazete Didier’inin "Yönetim benimle iletişime geçmedi" açıklamalarına da yer vermiş.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.