comScore
1 / 11

Gazete manşetleri - Gazete Oku (16 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (16 Şubat 2017)
FutbolArena - 16 Şubat Perşembea2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 16 Şubat Perşembe 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri - 16 Şubat Perşembe


Akşam Gazetesi okurlarına Levent Nazifoğlu’nun ‘’Allah futbolculara kolaylık versin’’ sözlerini yansıtırken, AMK Gazetesi Dursun Özbek’in Igor Tudor’a sözlerini manşetine taşımış. Habertürk Gazetesi Advocaat’ın ‘’UEFA’yı isterim’’ manşetinde kullanırken, Vatan Gazetesi Euro 2024 Avrupa futbol şampiyonası adaylığını okurlarına yansıtmış.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.