comScore
1 / 16

Gazete manşetleri - Gazete Oku (15 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (15 Şubat 2017)
FutbolArena - 15 Şubat Çarşamba 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 15 Şubat Salı 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri

Fanatik gazetesi sezon başında Galatasaray taraftarının Jan Olde Riekerink için açtığı pankarta atıfta bulunarak "Riekerink Bay, Tudor Bey" manşetini kullanmış. Tudor’un 3-5-2 sistemini sevmesi nedeniyle Akşam Spor "Yeni hoca Conte’nin veliahtı Tudor" manşetiyle Galatasaray’ın yeni teknik direktörünü duyurmuş. Fotomaç gazetesi "Transfer yapmazsak böyle olur" manşetiyle Dick Advocaat’ın yakınmasını dile getirmiş. Vatan Spor "Bu maçla ayağa kalkıyoruz" manşetiyle Beşiktaş’ın kötü gidişe dur demek istediğini yazıyor.


Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.