comScore
1 / 12

Gazete manşetleri - Gazete Oku (14 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (14 Şubat 2017)
FutbolArena - 14 Şubat Salı 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 14 Şubat Salı 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri


Akşam Gazetesi manşetine ‘’Riekerink gitti, Tudor geliyor’’ haberini taşırken, AMK Gazetesi İgor Tudor’un tazminat bedelini manşetine taşımış. Milliyet Gazetesi’ne konuşan Oğuzhan Özyakup, ‘’Şampiyon olur tarihe geçeriz’’ derken, Takvim Gazetesi Fenerbahçe’nin lige tutunacağı formülü yazmış.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.