comScore
1 / 16

Gazete manşetleri - Gazete Oku (13 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (13 Şubat 2017)
FutbolArena - 12 Şubat Pazar 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 12 Şubat Pazar 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri

Akşam Spor, "Şehir Dağıldı Kartal Lider Kaldı" diyerek şampiyonluk yarışı veren takımların yaptığı puan kayıplarına dikkat çekiyor. Fanatik gazetesi Aslan’ın 9 puanlık maçı kaybettiğini söyleyerek "Bu da kaçar mı" manşetini atmış. Vatan Spor "Bu kafayla olmaz" diyerek Galatasaray’ın yediği kafa gollerini vurgulamış.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.