comScore
1 / 7

Gazete manşetleri - Gazete Oku (12 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (12 Şubat 2017)
FutbolArena - 12 Şubat Pazar 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 12 Şubat Pazar 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri


Fotomaç gazetesinde "Mutlu topçu, Mutsuz topçu" manşetiyle Bursaspor teknik direktörü Mutlu Topçu ile Fenerbahçeli futbolcunun üzgün halinin fotoğrafı kullanılmış. Fanatik gazetesinde ise rakiplerinin puan kaybettiği haftada kazanamayan Fenerbahçe için "Kendi düşen ağlamaz" manşetine yer verilmiş. Takvim Spor’da "Bu fırtına çok ’Şahan’e" manşetiyle 4’te 4 yapan Trabzonspor’un dolu dizgin yoluna devam ettiğini belirtmiş. Posta gazetesi de bu maçı "Dört dörtlük Trabzon" manşetiyle okuyucularına duyuruyor.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.