comScore
1 / 19

Gazete manşetleri - Gazete Oku (11 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (11 Şubat 2017)
FutbolArena - 11 Şubat Cumartesi 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 11 Şubat Cumartesi 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri

Fotomaç gazetesi "Kara Bela" manşetini kullanarak Karabükspor’un teknik direktörü Igor Tudor’un Ersun Yanal ve Jan Olde Riekerink’ten sonra Şenol Güneş’in takımını da yendiğini anlatmış. Açık Mert Korkusuz gazetesinde Fernando Muslera’nın yeni sözleşme için hazır olduğu belirtilmiş. Sabah Spor "Demir Leblebi" manşetiyle Beşiktaş’ın Karabük’ten ağır yara aldığını okuyucularına duyurmuş.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.