comScore
1 / 11

Gazete manşetleri - Gazete Oku (10 Şubat 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (10 Şubat 2017)
FutbolArena - 10 Şubat Cuma 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 10 Şubat Cuma 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.


Gazetelerde bugünün manşetleri - 10 Şubat Cuma


AMK Gazetesi, kupadan elenen Galatasaray’ın lig hedeflerini manşetine taşırken, Fanatik Gazetesi sezon sonunda Galatasaray’ın Alman bir teknik direktörle yoluna devam edeceğini manşetine taşımış. Habertürk Gazetesi derbinin ağır faturasını okuyucularına yansıtırken, Fotomaç Gazetesi Şenol Güneş’in PFDK savunmasına yer vermiş.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.