comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Cavanda'dan itiraf: 'Duyunca şok oldum'

28 Kasım 2016, Pazartesi 22:39
Galatasaraylı Cavanda'dan itiraf: 'Duyunca şok oldum'

Galatasaray'ın Belçikalı futbolcusu Cavanda, dış basına verdiği röportajda milli takıma çağrılmasıyla alakalı önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın sezon başında Trabzonspor'dan transfer ettiğİ Cavanda, Belçika milli takımına çağrılması hakkında 

"ÇAĞRILDIĞIMI DUYUNCA ŞOK OLDUM."
"Milli takıma seçildiğimi öğrenince gerçekten şok oldum. Galatasaray'da fazla oynamadığım için açıkçası milli takıma çağrılmayı beklemiyordum. Bunu hocama söyledim. Ancak Martinez beni bir süre takip etmiş ve yaptığımız konuşmada bana inandığını söyledi."

Roberto Martinez'in kendisine Galatasaray'da daha fazla oynaması gerektiğini söylediğini ileten Cavanda, "Benim kalitemi bildiğini ve iki kanatta da beni oynatmayı düşündüğünü söyledi. Ayrıca Galatasaray'da daha fazla oynamam gerektiğini de belirtti." şeklinde konuştu. 

Belçikalı futbolcu takım arkadaşı Sneijder hakkında ise övgü dolu sözler söyledi. Cavanda, "Sneijder topu fare deliğine sokabilecek bir oyuncu. Çok etkileyici bir kariyeri var. Çok tecrübeli. Bizle sık sık konuşuyor, biz de dinliyoruz." ifadelerini kullandı. 

Türkiye'nin en kaliteli bahis tahminleri sitesi