comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Kolbein Sigthorsson seferberliği

29 Kasım 2016, Salı 12:26
Galatasaray'da Kolbein Sigthorsson seferberliği

Galatasaray'da sakatlığı bulunan Kolbein Sigthorsson için seferberlik ilan edildi.

FutbolArena Özel - Geçtiğimiz hafta tedavisi adına Barcelona'da olan Kolbein Sigthorsson, bu hafta kendisini sahalara döndürmek adına uğraşan sağlık heyeti ile birlikte İstanbul'a geldi.
 
Yıllardır tanıdığı Norveçli bir fizyoterapist ve İzlanda Milli Takımının kondisyoneri ile de Sigthorsson'un rahat etmesi adına özel olarak anlaşan Galatasaray Kulübü, tüm ekibi İstanbul'a getirdi.
 
Norveçli fizyoterapist ve İzlandalı kondisyonerin takvimine göre hareket eden Galatasaray Kulübü, Sigthorsson için şimdiden 80 bin euroya yakın harcama yaptı.
 
Galatasaray Sağlık Kurulu, Kolbein Sigthorsson'un sahalara dönmesi adına yoğun çaba harcarken İzlandalı oyuncunun ameliyat sonrasında 20'ye yakın spor hekimini kontrol ettiği ortaya çıktı. İzlandalının ameliyatı başarılı bulunmuştu.
 
Ancak Sigthorsson'un düz koşular sonrasında dizinin sık sık ağrı ile birlikte su topladığı için aylardır sahalara dönemediği belirtildi. Yoğun tedavi gören oyuncu hafta içinde testi geçer ve dizi su toplamazsa Takımla antrenmanlara başlayacak.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.