comScore

Galatasaray Galatasaray

Younes Belhanda takım arkadaşlarından özür diledi

24 Şubat 2018, Cumartesi 14:52

Sarı kırmızılı takımda Younes Belhanda futbolunun yanı sıra mücadele sırasında iki takım arkadaşlarını sakatlayarak ilginç görüntüler ortaya çıkardı.

FutbolArena - Galatasaray dün akşam sahası Türk Telekom Stadyumu'nda Bursaspor'u 5-0'lık skor ile mağlup etmeyi başardı ve maç fazlası ile liderlik koltuğuna oturdu. Sarı kırmızılı takımda Younes Belhanda futbolunun yanı sıra mücadele sırasında iki takım arkadaşlarını sakatlayarak ilginç görüntüler ortaya çıkardı.


Younes Belhanda takım arkadaşlarından özür diledi


Galatasaray'da bu sabah yapılan antrenmanda ilgi Belhanda'nın üzerindeydi. Bursaspor karşılaşmasında önce takım arkadaşı Donk'u daha sonra ise Eren Derdiyok'u istemeyerek sakatlayan Faslı yıldız, idmana damga vurdu. Younes Belhanda, Florya'da tedavi gören Donk'tan ve bileği dönen Eren'in sakatlanmasına sebebiyet verdiği için Fatih Terim ile teknik heyetten özür diledi.


Galatasaray'da Fatih Terim'in Eren Derdiyok pişmanlığı


Ara transfer döneminde "Ben Galatasaray'da tek forvet oynattığım dönemde 3, çift forvet oynadığımız dönemde 6 santrforumuz vardı. Şimdi sadece 2 forvetimiz var" sözleri ile mutlak takviye talep eden Terim'in korktuğu başına geldi.

BÜTÜN YÜK BAFETİMBİ GOMİS'E KALDI
Gomis-Eren ikilisinin yanına sakatlık yada cezalı gibi durumların oluşabileceğini belirten Fatih Terim, Ocak ayında özellikle forvet alınmasını istemişti. Bu takviye yapılamazken Bursaspor maçında Eren Derdiyok'un bileğinin dönmesi ve sakatlanması ile forvet bölgesinde tüm yük Bafetimbi Gomis'e kaldı. Fatih Terim'in Eren'in sakatlanıp kenara alındığı sırada "Korktuğum başıma geldi" diyerek bu duruma üzüldüğü belirtildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.