comScore

Galatasaray Galatasaray

Ünal Aysal'dan Levent Nazifoğlu'na: "Bunlar çocuk"

21 Mart 2017, Salı 11:58
Ünal Aysal'dan Levent Nazifoğlu'na:

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, Levent Nazifoğlu'na yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray'da geçtiğimiz gün istifa eden Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu, Ünal Aysal'a yönelik eleştirilerde bulunmuştu. Ünal Aysal yaptığı açıklamada Levent Nazifoğlu için "Bunlar daha çocuk" ifadesini kullandı.

Sözcü'de yer alan habere göre; Zor günler geçiren Galatasaray'da ismi yeniden başkanlık için geçen Ünal Aysal çarpıcı açıklamalar yaptı. Kendisini “İlgiyi seviyor. Kulüpte para kalmadı yeniden aday olmaz” diyerek eleştiren Levent Nazifoğlu'nu ‘çocuk' olarak nitelendiren Aysal şu ifadeleri kullandı:
BENİM PARA PULLA ALAKAM YOK

“Bunlar çocuk. Her türlü şeyi söyleme hakları var. Benim para veya pulla alakam yok. Başkanlıktan ayrılma nedenim karşılıklı güvensizlikti. Kulübün şu anki durumu bende büyük hayal kırıklığı yaratıyor. Maalesef üzücü bir şekilde takip ediyoruz. Seçime daha 1 sene var. Sanıyorum Başkan Dursun Özbek bu süreyi sonuna kadar kullanmak istiyor. Önümüzde mali genel kurul var. Herhangi bir hazırlık içerisinde değilim. Galatasaray hiçbir zaman başkansız kalmaz. Ben ya da başkası olur ama bir aday çıkarırız." dedi.

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.