comScore

Galatasaray Galatasaray

Tudor olmazsa olmaz dedi ve çalışma başlatıldı

21 Mart 2017, Salı 15:46
Tudor olmazsa olmaz dedi ve çalışma başlatıldı

Galatasaray yönetimi Florya Metin Oktay tesislerinin zemini bakıma aldı.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın Hırvat çalıştırıcısı Igor Tudor, bir süredir Florya Metin Oktay tesislerinin zemini hakkında şikayetçiydi. 

Galatasaray Kulübü, Tudor'un 'Zemin çok kötü, sağlıksız. Antrenmanlara bugün umarım kimse sakatlanmaz diye çıkıyorum" sözleri ve ısrarının ardından Florya'daki sahaları milli takım arasında bakıma aldı. Sarı kırmızılılar, yarınki idmanımızı tesis dışında yapacak.


Tudor'un en büyük şikayeti Florya Metin Oktay Tesisleri


Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'u en çok rahatsız eden noktanın Florya'daki antrenman zemini olduğu ortaya çıktı.
''ZEMİN BENİ TEDİRGİN EDİYOR''

2 hafta önce Eren Derdiyok'un zemindeki çukura ters basması sonucu sakatlanmasının ardından Tudor'un bu rahatsızlığı daha da arttı. Futbol Direktörü Cenk Ergün ile görüşen Igor Tudor, "Tesislerin zemini en başta beni tedirgin ediyor. Bu antrenman sahasının zemini çok kötü. Antrenmana 'Umarım bugün kimse sakatlık yaşamaz' diye çıkmaya başladım. Buna bir çözüm bulmalıyız" dedi.

Önümüzdeki sezon yeni antrenman tesislerine taşınacak olan Galatasaray yönetimi de kulübün içinde bulunduğu ekonomik tablo nedeniyle ayrılacağı tesislere sezon ortasında yatırım yapamayacağını kaydetti ve Florya'nın zemini, Tudor'un korkulu rüyası olmuş durumda.

 

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.