comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder: ''Riekerink ile iyi idman yapmıyorduk''

21 Mart 2017, Salı 09:33
Sneijder: ''Riekerink ile iyi idman yapmıyorduk''

Galatasaray'ın Dünyaca ünlü yıldızı Wesley Sneijder'den önemli bir itiraf geldi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder, Jan Olde Riekerink dönemiyle ilgili önemli bir itirafta bulundu. Sneijder, Riekerink döneminde takım olarak iyi çalışmadıklarını belirtti.

Sabah Gazatesi'nde yer alan habere göre,  Galatasaray Sportif AŞ'deki görevinden istifa eden Levent Nazifoğlu Sneijder'le Tudor'un kimyasının tutmayacağını iddia edip, "Sneijder'in, Tudor'dan çok mutlu olduğunu düşünmüyorum. Fazla idman ve getirdiği disiplinden dolayı.
''TUDOR BİRŞEYLERİ DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR''

Sneijder'in tarzı Tudor'un tarzı değil'' demişti. Sneijder hakkındaki gerçeklere ulaşıldı. Sneijder'in Riekerink'in son dönemlerinde hocası hakkında çok değiştiği yönünde serzenişlerde bulunduğu ortaya çıktı. Sneijder'in yakın çevresine, "Riekerink varken iyi idman yaptığımızı söyleyemem. Tudor geldi, bir şeyleri değiştirmeye çalışıyor ama kısa sürede oyun felsefesini oturtamaz. Tek yaptığımız koşmak! Artık idmanlarda daha çok koşuyoruz'' ifadesiyle durumu özetlediği öğrenildi.

GALATASARAY'DA KALMAK İSTİYOR

Nazifoğlu'nun "Mutlu değil' dediği Sneijder aksine, Galatasaray'da oynamaktan ve ailesiyle İstanbul'da yaşamaktan çok mutlu. Hollandalı sezon sonunda sarı-kırmızılı takımdan ayrılmayı kesinlikle düşünmüyor. Öyle ki iki hafta önce menajeri Guido Albers İstanbul'a geldi ve Başkan Dursun Özbek'in sahibi olduğu Point Otel'de konakladı.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.