comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Sarp: "Dursun Özbek vizyonsuz"

17 Mart 2017, Cuma 19:52
Mustafa Sarp:

Galatasaray'ın eski futbolcusu Mustafa Sarp, Dursun Özbek yönetiminin Galatasaray vizyonunda olmadığını söyledi.

FutbolArena - 2009-2011 yılları arasında Galatasaray forması giyen Mustafa Sarp, Bağcılar'da katıldığı bir söyleşide Galatasaray yönetimini eleştirdi ve Dursun Özbek'in Galatasaray vizyonuna sahip olmadığını dile getirdi. 


Mustafa Sarp: "Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim olur"


Sezon sonunda mevcut yönetimin değişeceğini iddia eden Mustafa Sarp, "Bu yönetim değişir ve yeni sezonda yeni yönetimle birlikte Fatih Terim Galatasaray'ın başına geçer" iddiasında bulundu.


Mustafa Sarp'tan Sabri Sarıoğlu yorumu


Galatasaray'da bir dönem birlikte forma giydikleri Sabri Sarıoğlu'nun takımda kalıp kalmayacağı ile ilgili de konuşan Sarp, "Sabri, Galatasaray ile özdeşleşmiş bir isim. Normal bir futbolcu muamelesi görmemeli. Galatasaray o kadar transfer yaptı ama Sabri'nin yerini dolduramadı. Yeni sezonda yerine bir isim alınıp Sabri'de bir alternatif olarak takımda kalmalı" dedi.


"Aykut Kocaman, Fenerbahçe'de diyebilirim"


Gelecek sezon Fenerbahçe'nin başına Aykut Kocaman'ın geçeceğini de belirten Sarp, "Aykut Kocaman, Konyaspor yönetimine yeni sezon için net yanıt vermedi. Kamuoyuna yansıyan haberler ve benimde aldığım duyumlar doğrultusunda Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'nin yeni hocası olduğunu söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.


"Şampiyon Medipol Başakşehir olur"


Kariyerinin son döneminde Medipol Başakşehir forması da giyen Mustafa Sarp, bu sezon şampiyonluğu Başakşehir'in kazanacağını söyledi. Sarp, "Beşiktaş'ın Olympiakos'u geçip UEFA Avrupa Ligi'nde devam etmesi şampiyonluk yarışı için dezavantaj oldu. Eğer Beşiktaş, Avrupa'da devam ederse lige konsantre olmakta zorlanacak. Bu da Medipol Başakşehir'in lehine bir durum olacaktır" yorumunda bulundu.

FutbolArena akşam haberleri (21 Nisan 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.