comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Denizli'den Galatasaray'la ilgili uzun zaman sonra gelen itiraf

15 Mart 2017, Çarşamba 20:39
Mustafa Denizli'den Galatasaray'la ilgili uzun zaman sonra gelen itiraf

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra neler hissettiğine dair duygularını paylaşırken, Eskişehir'e geliş sürecini de değerlendirdi. 

FutbolArena - Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, TRT Spor'da "Spor Bahane" programına katıldı. Geçmiş yıllara dair bir zaman yolculuğu yapan ve eski günlerden bahseden Mustafa Denizli, Eskişehirspor'da takımın son durumunu, hedefini ve beklentilerini paylaştı. Denizli ayrıca Galatasaray'dan ayrıldığı ve Eskişehirspor'a geliş süreciyle alakalı da samimi açıklamalarda bulundu. 


Mustafa Denizli Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra neler hissettiğini açıkladı


Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra çalışma isteğinin olmadığını söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

"Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra çalışma niyetim yoktu. İsteğim yoktu. Hissetme derecem eksiklerdeydi. Eskişehirspor ile geçtiğimiz zaman konuşmuştum. Hissetiğim anda Eskişehirspor'da görev yaparım demiştim. Böyle bir şey gelince kendimi dinledim. Bu iş olur mu diye kendimi dinledim. Onun kararına varınca kendi içimde gerçekleşti. Profesyonelliğin dışında bir birleşmedir bu. İnandım. Şehri biliyorum. Futbolcuların büyük kısmını tanıyorum, onlarla daha önce çalıştım. %100 doğru karar verdiğime inanıyorum."
"ESKİŞEHİRSPOR SENEYE SÜPER LİG'DE OLACAK"

Tabloya baktığınız zaman Türkiye'de insanlar karamsarlığa daha yakındır. Bizde de 4 beraberlikten sonra iyi bir puan değil. Stratejik olarak değerlendirirseniz önemli bir puan. Çünkü rakiplerimizle oynadık. Eskişehir yerel medyası güçlü. Ben de takip ediyorum. Geçen gazetelerimizden birisi, "Birer birer eliyoruz" diye başlık atmıştı. Ben o gazetede çalışsam "Birer birer geliyoruz" diye başlık atardım. Eskişehirspor'un hedefi bellidir. Benim hedefim bellidir. Önümüzdeki sezon bu şehir Süper Lig'de mücadele edecek. 
 

Cevad Prekazi'den Monaco'ya attığı gol sonrası yıllar sonra gelen itiraf


Galatasaray - Monaco maçında Cevad Prekazi çok uzaktan attığı frikik golüyle alakalı olarak Mustafa Denizli'nin konuk olduğu TRT Spor'da Spor Bahane programına telefonla bağlandı. Meşhur frikik golünü anlatan Prekazi, "Maçı izlerken eşimin yanında aile arkadaşımız vardı. Ben topun başına geçince bu hayvan, manyak buradan mı vuracak demiş." diye konuştu. 

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.