comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ziyaret

16 Şubat 2018, Cuma 12:08

Galaatsaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, ve yardımcıları, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaret edecek.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi mali ve idare konuda problemleri çözme amacı ile yoğun mesai harcıyor. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, ve yardımcıları, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaret edecek.


Mustafa Cengiz'den Osman Aşkın Bak'a ziyaret 


Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcısı Adil Araboğlu ve Sportif AŞ Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, bugün Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı makamında ziyaret edecek. Galatasaray Kulübü'nde yeni göreve gelen başkan Cengiz ve ekibi bugün Ankara'ya gidip bakan Osman Aşkın Bak ile görüşecek.


Mustafa Cengiz'den Selahattin Beyazıt'a ziyaret


Galatasaray Kulübü'nün efsane başkanlarından Selahattin Beyazıt, Mustafa Cengiz'i makamında ziyaret etti. Galatasaray Kulübü'ne Riva arazisini kazandıran Selahattin Beyazıt, bugün sarı kırmızılı kulübün yeni başkanı Mustafa Cengiz'i makamında ziyaret etti.

Divan Kurulu toplantısında Selahattin Beyazıt'a Riva arazisini kazandırdığını ifade edip isminin Galatasaray Kulübü için önemli bir yere verilmesini düşündüğünü belirten başkan Mustafa Cengiz'e, bugün Galatasaray'ın efsane başkanı hayırlı olsun demek adına kulüp binasına geldi. Selahattin Beyazıt, başkan Mustafa Cengiz ile kulübün son durumu hakkında bilgi aldı. Beyazıt "Galatasaray için her türlü desteğe hazırım" derken ikili Türk Telekom Stadyumu'nda görüştü


Galatasaray eski başkanlarından Selahattin Beyazıt kimdir?


Selahattin Beyazıt, Galatasaray‘da 1969-1973 yılları arasında iki dönem başkanlık yaptı. 1973 – 1975 yılları arasında Mustafa Pekin başkanlık yaptıktan sonra yine 1975 – 1979 yılları arasında Galatasaray başkanlığı yapmıştır.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.