comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: "Fatih Terim'e bravo"

11 Mart 2018, Pazar 22:37

Galatasaray - Atiker Konyaspor karşılaşmasını maçın ardından NTV Spor'da Mehmet Demirkol yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 25. haftasında Atiker Konyaspor'u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı maçın ardından NTV Spor'da Mehmet Demirkol yorumladı. Demirkol, Fatih Terim'in aldığı risklere değinerek hocayı tebrik etti. 


Galatasaray 2-1 Konyaspor NTV Spor Mehmet Demirkol'un yorumları


"HAKEMİ BEĞENDİM"

Genel olarak hakemi beğendim. Bu pozisyonlar hakeme yorum alanı bırakan konular. Ortadan kalkmalı bunlar. Bilerek elle oynamalara penaltı verilebilir veya bütün ellere verilebilir. Futbol hakemliğinde sürekli yorum hakkı tanınan pozisyonlar var. Okuldaki öğretmende, hakimde, trafik polisinde yorum hakkı olsa olay çıkar. Hakemlik işini ya hiç tartışmayacağız onların yorumuna bırakacağız, ya da belirgin olacak her şey. 
"BRAVO FATİH TERİM'E"

Galatasaraylılar maçı izlerken eyvah bu maç gitti hissine kapılmadı. Bir şekilde bu maçı kotarırız düşüncesindeydi. Maç öyle gitmiyordu halbuki. İlk yarı Tudor'un götürdüğü ilk yarı olsaydı homurdanmalar başlardı. Kulübeye güven verdi. Bunun üzerine bu risklere gerçekten bravo. Donk'un oyundan çıkması... Fatih Terim'e gerçekten bravo. Patlayabilirdi bu risk ama riski aldı ve başardı. Sinan Gümüş de çok ciddi bir risk. Bu akşamki zirve bir performans oldu Sinan Gümüş'ün. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (19 Haziran 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.